Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszáj fagyasztás után...

Méhszáj fagyasztás után tulajdonképpen mi folyik ki a nőből?

Figyelt kérdés
És hány napig "ürül" igy a szervezet?
2011. okt. 29. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A lefagyasztott, elhalt szövetek. 1 nap
2011. okt. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!

ha tovább tart egy napnál irány orvos, vagy lehet azért ez 2-3 nap?

2011. okt. 29. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem semmi nem folyt ki.
2011. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
első alkalommal nekem sem...állitólag ezt többször kell...most egy hónap elteltével újra megcsinálták és addig tilos pl a nemi élet amig igy tisztul
2011. okt. 29. 10:41
 5/5 anonim válasza:

Hogy érted hogy többször kell?Nekem is csinálták még 2011 januárban,de nem volt róla szó hogy többször kell.

Úgy érted ha kiújul,vagy ha nem tudták rendesen lefagyasztani?Annyi mindent hallottam már a témában hogy már nem tudom eldönteni mi igaz és mi nem.Azt mondta valaki hogy szülés után többé nem "újul ki".Utána hallottam valakitől hogy neki pont a szülés miatt lett,lefagyasztatta később újra le kellett.Ráadásul nemm lehet egy normális nőgyógyászt se találni :(

2012. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!