Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húgyhólyag gyulladásra valami...

Húgyhólyag gyulladásra valami jó tipp? Tea vagy gyógyszer? Jó lenne doki nélkül megúszni, de a tünetek naagyon kellemetlenek:-/

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes lenne orvoshoz menned de ha végképp nem akarsz megér egy próbát az UROGIN tinktúra amit patikában vagy dm-ben/rossmannban tudsz beszerezni
2011. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Doki!
2011. szept. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is ezzel orvoshoz kéne menned, még patikákban érdeklődd meg, hogy a Canephront ajánlják-e erre, mert az húgyúti gyulladásra van, ezen nem tudom, hogy segítene-e.
2011. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az Urogint - t kipróbálom először, kösziii!
2011. szept. 21. 15:33
 5/15 anonim ***** válasza:
Muszáj volt orvoshoz mennem vele /háziorvos!/, aki felírt egy levél Sumetrolim tablettát. El sem fogyott egészen és a tünetek teljesen elmúltak. Meggyógyikázott!
2011. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

elmész a háziorvoshoz, belepipilsz egy pohárba, dokibácsi beledug egy tesztcsíkot és felír egy adag antibiotikumot ...3 napon belül kutya bajod


+ minimum napi 4 liter folyadék (citromos tea, gyógyteák: kamilla, cickafarkfű) és sok C vitamin

2011. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Urogin szart sem ér, csak kiegészítésnek jó!
2011. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

én is próbálkoztam házilag megoldani, de nem sikerült :D

én megelőzésnek ilyenkor ősszel meg tavasszal már szedek egy-egy doboz tőzegáfonya kapszulát. viszont ha már megvan a baj, én mindig elszaladok az ügyeletre, és mindig írnak fel antibiotikumot. én se nagyon szeretem, de ez van :(

ha mész a dokihoz vigyél magaddal egy kis üvegben vizeletmintát, nekem ott rögtön meg szokta nézni valami kis papírral. de amúgy hozzám sem ér :D ne aggódj

2011. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy lázas, nem kell antibiotikum, napi min.4 l folyadék pár napig, és minden OK lesz. Ez tapasztalat!
2011. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
attól, hogy nem lázas, még kell az antibiotikum, vízivással nem fog elmúlni a fertőzés és a gyulladás
2011. szept. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!