Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az lehetséges, hogy a felfázás...

Az lehetséges, hogy a felfázástól nem jön meg a mensesem?

Figyelt kérdés
A viezeletem tele van baktériummal és gennyel. Ez okozhatja azt, hogy már 2hete késik?
2011. szept. 22. 17:47
 1/8 anonim válasza:
100%
Igen okozhatja, nekem is volt ilyen, ahogy a problémát orvosoltuk, úgy helyreállt a menstruációm is.
2011. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Orvosnál voltál?
2011. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam, mert anya laborban dolgozik és ő nézte meg a vizeletem és adott gyógyszert...csak ezt a kérdést nem mertem neki feltenni mert rögtön bepánikolna
2011. szept. 22. 18:05
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

anyád orvos? ha nem, akkor minek adogat gyógyszert


pláne olyat, ami nem használ (pár napon belül el kellene múlnia tőle)


amúgy igen, ha a fertőzés átterjedt a hüvelyedre és gyulladást okozott, akkor késhet tőle


mindenképp menj nőgyógyászhoz

2011. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
ja és ha élsz szexuális életet, akkor tesztelj!!!!!!!!!
2011. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

21éve dolgozik ezen a területen és tudja, hogy mi h zajlik + főnővér is!

Úgyhogy tudja, mi használ és mi nem!

2011. szept. 23. 09:17
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
tudja, mi használ? ok, de honnan szedett vényt? és hogy állíthatod, hogy használt a gyógyszer, mikor a kérdésedből ítélve legalább 2 hete felfázási tüneteid vannak?
2011. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

mondjuk onnan h a főnöke orvos. Egyébként az orvos akihez járok az mindig ugyan azt a gyógyszert adja hiába más és más a bajam és soha nem használ, szval ennyit némelyik orvosról...tisztelet a kivételnek.

A felfázás már elmúlt vagyis nem érzem h fájna, amikor pisilek, de még nem jött meg!

2011. szept. 24. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!