Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázástól lehetséges hogy...

Felfázástól lehetséges hogy párszor vérezgetek egy kicsit, vagy a fogamzásgátlótól lehet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 17:26
 1/2 anonim válasza:
Felfázástól lehetséges, igen. Én is fáztam mér fel párszor, nem tudom neked szakszerűen elmondani, de úgy gondolom mivel sokszor érzed, hogy pisilned kell és sokszor nem jön egy csepp sem, megerőlteted a hólyagod. Persze lehet csupán a gyulladás miatt is. Arra vegyél be gyógyszert és hamarabb fog elmúlni. Felfázásra pedig igyál sokat, hogy gyorsabban ürüljenek a bacik :) és bár kényelmetlen érzés, de el múlik.
2011. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez nem felfázástól van hanem a fogamzásgátlótól,ezért érdemes végigolvasni azt a mini könyvet amit adnak hozzá,leírja benne hogy fordulhat elő pecsételő vérzés,viszont ha sokat vagy felfázva akkor az ellen sürgősen tegyél valamit ha szeretnél gyereket,komolyan nem vicc amikor az anyukád leszúr h kilóg a derekad stb....
2011. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!