Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késhet a menstruációm? :-s

Miért késhet a menstruációm? :-s

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,még szűz,és lassan 2 hete késik...

Eléggé félek,hogy mi lehet az oke,anyum pedig azt hiszi hogy együtt voltam egy fiúval,mondtam neki hogy nem volt semmi...

Azt mondta hogy ha még késik pár napot elvisz dokihoz...

Kérlek segítsen valaki[komoly válaszokat kérlek!!!]


2011. szept. 22. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
A lényeget nem írtad le, hogy mióta menstuálsz mert az elején lehetnem csúszások. Ha már évek óta menstruálsz akkor viszont tényleg nem árthat egy kivizsgálás.
2011. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Számtalan oka lehet. Pl az idegeskedés is, úgyhogy elsősorban ne izgulj. 14 éves korban még simán előfordulhat, hogy sokat késik. Velem is volt így 15 éves koromban, de azóta normális.
2011. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
anyád hülye, nyilván azért késik, mert 14 éves vagy és nem rendszeres még a menzeszed, vagy napra pontosan ugyanannyi minden ciklusod?
2011. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1 éve jött meg elöször,de akkro is érdekes volt.

első 2 hónap volt,aztán kimaradt 3 hónap,de azóta sem igazán rendsezes.

van hogy maagrabb,van hogy később jön,éd viszonylag sokáig tart,8-9 sőt volt már 11 nap is...

dee köszi az eddigi válaszokat mindenkinek:)

2011. szept. 22. 22:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez még belefér, anyukád akkor riogasson ha évekkel később is ilyen tendenciát produkálsz.
2011. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor mihez képest is késik, ha még be sem állt rendszeresre?
2011. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát utolsó 2 hónapba már normális volt úgy-amennyire...
2011. szept. 22. 22:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

rendszeres menzesz akkor van, ha legalább 6-8 hónapig, de inkább minden ciklusod ugyanannyi napos


2 hónap úgy-ahogy, az messze minden csak nem rendszeres...én javaslom viszont, hogy menj el nőgyógyászhoz (gyereknőgyógyászhoz), mert sajnos anyukád baromira hülye, ha még az alap női dolgokat sem magyarázza el neked, ráadásul nagyon megbízhat benned, ha 14 évesen az jut eszébe, hogy terhes vagy



[link]

2011. szept. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

utolsó...

a dokitól félek..vagysi nm az hogy félek,de szerintem ez nem akkora tragédia,vagy mégis?

olvasgattam erről a neten,hogy miért késhet fogyókura,meg fizikai túlterheltség...

sokat spotolok,egész nyáron semmit,most viszon újra komolyan sportolok,ez nem lehet oka a késésnek?...

Köszi a válaszokat...:)

2011. szept. 22. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!