Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet ezért a menstruációm?

Késhet ezért a menstruációm?

Figyelt kérdés
PCOS-em van, de minden hónapban van menstruációm,29-34 naponta. Kb. egy hónapja vesztettem el a szűzességem, ami után 3 napig enyhén véreztem, aztán kb. az 5. alkalom után már nem véreztem szex után. Most viszont késik, rendesen védekeztünk meg a PCOS miatt amúgy se gyanakodnék rögtön terhességre. Szóval a lényeg, hogy ez az egész befolyásolhatja-e az én esetemben, és ezért késik?
2011. szept. 26. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem, más oka lehet.


Viszont: jó, hogy védekezel, a PCOS nem védekezési módszer. Az unokatesómnak azt mondták, hogy soha nem tud teherbe esni természetes úton, a ciszták miatt. Mondanom sem kell, hogy teherbe esett, de nem gondolt rá, majd elvetélt. Pedig ha időben kiderült volna, és kap megfelelő gyógyszert (hormont?), akkor ki tudta volna hordani.

Teherbe lehet esni PCOS-val is, csak nehezebben.

2011. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!