Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Missed ab után ha spontán...

Missed ab után ha spontán megindul a kilökődés, az mindig erős görcsökkel és sok vérzéssel jár?

Figyelt kérdés
A terhességem 6. hetében uh-on láttak 15 mm-es petezsákot benne csak szikhólyagot, szívhang sehol, egy hét múlva már szikhólyag sem volt látható. Doki szerint várhatok, ha magától kiürül, nem kell műtét. Abban bízom, hogy megoldja a természet, de egyelőre nem történt semmi, csak enyhe barnás vérzés, nem fáj semmi. Kizárt hogy ilyen "szelíden" lezajlik a dolog? Félek, hogy ezután jön a durva része, ha egyáltalán elkezdődik... Aki ilyenen keresztül ment, annak hogy zajlott???? Köszi a válaszokat!
2011. szept. 23. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az kizárt, hogy egy spontán vetélés fájdalommentes legyen. Erős menstruációs görcsökre számíts. Ha belázasodnál, azonnal menj orvoshoz, mert azt jelenti, hogy nem tisztulsz és akkor egészségügyi kaparás kell. Jobbulást!
2011. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom... Erősebb vérzéssel jár, mint egy menstruáció. Görcsökre is számíts. Ha záros időn belül nem tisztulsz ki, akkor muszáj küretre menni. Kibírható, nekem 2x volt, egyszer missed ab miatt, egyszer szülés után. Kitartás!
2011. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Annak írom, aki hasonló helyzetben van, hogy nekem végül szerencsére megoldódott magától a dolog. Szept. 25.-én magától lezajlott a dolog, erős vérzéssel járt, olyan normál menzesz szerű görcsök kíséretében, de egyáltalán nem volt vészes. Kb 1-2 órahosszáig vérzett nagyon, egyszercsak kipottyant a petezsák (kb. mint 2 db. dió egymás mellett akkora elhalt, szürkés szövetzsákocska volt, cafatokkal.... már bocsi h. ilyen részletesen leírom, de én előtte örültem volna, ha tudom hogy erre számíthatok..)utána már enyhült a vérzés, még kb 2-3 napig menzesz szerűen vérzett, aztán még két hétig enyhén inkább barnás rózsaszínű folyás , itt már elég volt tisztasági betét is. Uh.--al ellenőrizték 2x, másodszorra tökéletesen kiürült, és újra van peteérésem! :)

Szerencsém volt, hogy a dokim rám bízta, akarok-e műtétet, én meg azt mondtam inkább várnék. Azt mondta várhatok nyugodtan, életveszélyben nem vagyok. Örülök h. így döntöttem.. Megúsztam a kaparást... Szerintem sokan megúsznák, és természetesen lezajlana másoknál is a dolog, ha kérnénrk időt a dokitól. A szonográfus nőci azt mondta nekem h. olyannal is találkozott pályafutása alatt, aki 6 hétig várt, mert nem akart műtétet de végül távozott magától aminek kellet.. Szóval amíg nincs láz, ájulás, valami gond, addig nem sürgős a műtét....

2011. okt. 24. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!