Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy héttel ezelőtt a sürgősség...

Egy héttel ezelőtt a sürgősségi terhesambulancián kötöttem ki erős görcsökkel. Most megint görcsölök. Normális ez?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok. A doki elküldött akkor uh-ra, de nem került rám sor, hiába vártam 2 órát. Nem hívott vissza kontrollra. A védőnő magnézium szedését javasolta, akár kettesével is, azt is mondta a görcsök jelenthetik a magzat elhalását, de szívhang figyelővel meghallgatta a szívét, azt mondta azzal nincs gond. Bár a magnéziumot nem szedem csak egyesével, naponta 3-at, de most megint érzem a görcsöket. Normális ez?
2011. febr. 25. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
szia, sztem bszélj mindenképp a dokival. az uh-nál meg legyél kicsit erőszakosabb, mi az hogy nem kerül rád sor? mindenképpen nézesd meg minél hamarabb. a magne b egyébként jó a görcsre valóban, és ha megteheted, pihenj sokat, ne emelgess stb.
2011. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy vissza megyek a dokihoz, nem is tudom mikor van bent, minden nap más rendel. Futószalagon vizsgált csak. Az ultrahangnál pedig csak az időpontosokat hívták be (gondolom a magán betegeket, mert én akár hányszor akartam időpontot kérni, mindig azt kaptam, hogy várjak). Senki nem jött ki még csak a papírokért sem, így 2 óra után meguntam a banánt, ráadásul akkor is görcsöltem.
2011. febr. 25. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
és másnap nem mentél el egy magánrendelőbe meg uh-ra? Én biztos mentem volna egyből. A magne B6-ot nyugodtan szedd 4x2 formában, még az sem sok. ezt sem értem, hogy miért csak naponta 3 szemet, amikor még rajta is van az adagolás.
2011. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem bántani akarlak, de ha tényleg félted a babád, ilyet nem lehet csinálni, hogy megunod a várakozást. Ha kell addig nem tágítanék, míg rendesen nem vizsgálnak meg ha kell veszekednék, és ott ülnék egész nap.

Ez nem játék. Sokszor befektetik ilyenkor az embert , és infúzióban kapja a magnéziumot, és társait. Ráadásul, mos hétvége van, még problémásabb lesz vizsgáltatni magad.

2011. febr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocs, de alig álltam a lábamon, egyedül voltam, inkább hazajöttem pihenni. Nem foglalkozott ott velem, sőt senkivel senki. Mintha órákig tartó ebédszünet lett volna, senki ki nem tette a lábát a rendelőből.
2011. febr. 26. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. hol van ez a csodálatos hely? azért ez extrém. egy normális kh vagy rendelőintézet ezt nem engedheti meg magának. amúgy legközelebb igenis, kopogj be, ha behívnak egy időpontost, furakodj be, és mondd el a helyzetedet, ha meg nem akarnak veled foglalkozni, akkor irány a betegjogi képviselő! (ez minden kh-ban és rendelőintázetben van). esetleg ilyenkor az is elég lehet, ha megfenyegeted őket, hogy ha nem foglalkoznak veled rendesen, akkor mész a betegjogihoz. végül is, akármennyire is nem magánrendekllés, de a tb-t gondolom te is fizeted! szóval jogod van a vizsgálathoz, főleg ha görcsölsz, akkor meg előre kéne vegyenek már csak emberségből is....jól írta itt valaki: ez nem játék! állj ki magadért és a babáért.
2011. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!