Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mióta lehetek az? Segítséget...

Mióta lehetek az? Segítséget kérek.

Figyelt kérdés
Az a helyzet h lehet h terhes vagyok. Söt elég nagy valoszinüséggel! És ha mondjuk az a tünet is jelentkezett már h a szokásosnál többet eszek, akkor kb mennyi ideje lehetek állapotos már? Még nem voltam dokinál, de el fogok menni. Am ez változó h ki mikor kezd el sokat enni?
2011. szept. 24. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút változó. Unokatesóm a második-harmadik hónaptól folyamatosan hányt, kb 6. hónaptól érezte úgy, hogy egy elefántot is feltudna egyszerre falni, addig inkább a rosszullét volt mérvadó.

Terhességi tesztet csináltál már? Hányszor maradt ki eddig a menstruációd?

2011. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál már? rossmanba van háromszázért is... nos én most kezdtem a 16.hetet, de még mindig nem eszek többet,a súlyom egy dekát sem hízott ..mikor mensiztél utoljára???
2011. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mióta késik a menstuációd? ha régóta akkor vagy teszt vagy doki.
2011. szept. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát.. most ki fogtok nevetni de ... ezen a héten vettem észre h olyan furán érzem magam... keményebb mell, reggeli hányinger (bár az lehet h csak a stressztöl) ... majd jövöhéten kell megjönnie de már belebeszélték a fejembe h azvagyok és eléggé félek, mert még nem vagyok abban a korosztályban h eltudjam válalni. csináltam tesztet de érvénytelen lett...
2011. szept. 24. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj addig amíg nem késik, a mellfájdalom a ciklus második felében normális, hisz ovuláció után a progreszteron szint emelkedik és ez okozhat mellfájdalmat, a hányinger meg még korai lenne. Relax:)
2011. szept. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
huhh.. remélem h igazad van és tényleg semmi komoly. megpróbálom nem elhinni amit gondolok. köszönöm :)
2011. szept. 24. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!