Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséget kérek! 3napja...

Segítséget kérek! 3napja hányinger egész nap,3 negatív teszt! Szept.3án kellett volna megjönnie, de 1 héttel előtte jött +. elvileg most ma kéne! Terhes lehetek, mert szeretnék?

Figyelt kérdés
az a 3 negatív teszt elborzasztott! fájtak a mellbimbóim is4 meg mintha a hasam is nagyobb lenne(bár szerintem ez más, de hátha)!most már 3napja folyamatosan, éjjel, egész nap hányinger!vajon mi lehet? talán baba?
2010. szept. 22. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy augusztus végén megjött a menzeszed?
2010. szept. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen csinálj még legalább egy tesztet.

ha az negatív, akkor várj pár napot és újból csinálj, ha az is negatív, akkor inkább orvos nézzen meg, mi lehet,esetleg hormonzavar is okozhatja a problémát.

Hányinger ellen egyél kis kekszet , gyakran keveset, és bátran szedjél B-6 vitamint illetve valamilyen terhesvitamint is, ha még nem szedsz.( pl. Béres Gravida,vagy Hipp Natal.)

2010. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, auguszstus végén még megjött!
2010. szept. 23. 11:31
 4/4 A kérdező kommentje:
megvárom még most,hogy megjön-e, és ha nem akkor majd hétvége körül csinálok egy tesztet! és ha az is negatív és ha nem jön meg, akkor elmegyek a dokimhoz!hátha lesz valami! köszönöm mindenkinek
2010. szept. 23. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!