Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha iskolában jön meg a menzesz...

Ha iskolában jön meg a menzeszem hogyan csempésszem be a betétet a mosdóba feltűnés nélkül? Vagy ilyenkor érdemesebb tampont használni? 14/L

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

he?????????


1 van zsebed

2 fogsz egy neszesszert és beleteszed, semmi szégyen nincs abban, ha kistatyóval jársz a sloziba

2011. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én sose használtam tampont,nem is fogok,én mindig úgy csináltam,hogy vagy vastagabb betétet,éjszakait raktam be reggel és nem cseréltem suliban,vagy még mai napig bevált taktika,hogy összegyűröm a betétet,feltűnés nélkül berakom a zsebembe és lehet menni a mosdóba
2011. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2. az marha egészséges, ha 6-8 órán át ugyanaz a betét van + annak van ám szaga is 2-3 óra után
2011. szept. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
amúgy kislány, ha nem akarod, hogy cikizzenek, mert gondolom ez a baj, akkor viselkedj természetesen, ne csinálj belőle ügyet - fogd tök nyugisan a neszesszert - legyen bele szappant vagy kézfertőtlenítőt is - és sétálj be a klotyóra - a kutya észre nem fogja venni...ellenben, ha 2 percig matatsz a táskádban és rejtegetni próbálod a betétet, akkor valami debil kisfiú biztos meg fogja jegyezni és kommentel...
2011. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*bele=benne
2011. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 12:05-ös válaszolóval! Ne csinálj abból gondot, ha valaki meglátja! Vedd természetesnek, hiszen az is!
2011. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
én még reggel beraktam a 2 farmerzsebembe 2 betétet így nem kellett ezen paráznom :) elfér az ott és senki nem látja ha nem túl vastag 16/L
2011. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Tamponba olyan 16 fele gondolkodj:) Addig jólesz a vastagabb betét. A müdszereket előttem leirták. Sok sikert!
2011. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
80%

Kedves Kérdező!

Ez általában nálam is gondot szokott okozni. A zsebembe azért félek tenni, mert akkor folyton azt nézem, hogy még még benne van-e. Általában barátnőm eltakar míg előveszem. Egyébként meg olyankorra hagyom meg a jó kis hosszított felsőimet, így tuti nem látja senki, hogy van ott valami. Nem valami csúcs ötlet, de én így szoktam. Remélem segíthettem. :)

2011. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Nehéz lehet nőnek lenni :P
2011. dec. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!