Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 vagyok és még nem menstruál...

13 vagyok és még nem menstruálok csak fehérfolyás. Ma amikor fürödtem 3 kis icipici piros pötty is volt a folyásomban. Mi lesz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi még van egy éved .Semmi gond nincs veled addig örülj amíg nem jön meg !!Én 9-éves voltam és mondhatom azóta is görcsölök . Nyugi!!!
2011. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A 3 kis icipici piros pötty nekem nem tűnik "vérzésnek". Ha az lesz, fel fogod ismerni..még ha csak pecsételő vérzés lesz, akkor is fogod látni, hogy ez már az!

Egyébként az elsőnek mindenképp kell lennie tüneteinek: előtte min. egy nappal szerintem fog fájni a hasadalja, a vesédnél, esetleg zsibbadhat a combod..Biztos lesz előjele. Azért tegyél a táskádba egy betétet.

2011. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én 16 voltam :) ne aggódj, szerintem ez semmi.
2011. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Piros pötty=vér=menstruáció.
2011. szept. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igazuk van nem kell félni:) ha megjön tudni fogod:) Egy kis női megérzés ;) nekem 11 évesen jött meg de rögtön tudtam mi az :)
2011. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszii:)
2011. szept. 26. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!