Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi az esélye, hogy egy...

Mennyi az esélye, hogy egy abortusz után, ami 16 éves koromban történt, mikor a magzat 12 hetes volt, hogy többé nem lehet gyerekem? 19/L

Figyelt kérdés

Nem szeretnék rosszindulatú kommenteket, így is sokszor nem tudok emiatt aludni azóta is.


Sok, elenyésző?


2011. szept. 26. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes elég nagy magzat, tehát az esély nagyobb mintha csak 6 hetes lett volna. De azért nem hatalmas.
2011. szept. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Ne gondolkodj ezen, ne a félelmek határozzák meg a témát. Tegyél meg mindent a szervezeted egészségéért, és rendben lesz minden.

2011. szept. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

50% - vagy igen, vagy nem.

Figyelj, ezt senki nem tudja megmondani neked. Egyrészt kellene próbálkoznod, másrészt ha nem jönne össze, ki kellene téged vizsgálni. Mondjuk ha az megnyugtatna, akár most is kérhetsz vizsgálatot (ha ki bírod fizetni, mert szerintem az állam csak indokolt esetben támogatja, nálad meg nem indokolt, hiszen nem arról van szó, hogy évek óta nem tudsz teherbe esni).

Elvileg nem lesz gond, ha minden rendben volt 3 éve, viszont nagyobb az esély a vetélésre, mint egyébként (de még így is kicsi), és jelentősen nagyobb az esélyed a koraszülésre.


Ennél pillanatnyilag nagyobb probléma, hogy nem tudsz aludni. Ha egyedül nem tudod feldolgozni a történteket, és félelmeid vannak, akkor fordulj pszichológushoz. A stressz és az alvásproblémák veszélyeztetik az egészségedet.

2011. szept. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

természetesen nem szeretnék még babát, hiszen csak 19 éves vagyok, de egyszer mindenképpen szeretnék családot, és nagyon nagy bennem a félsz.

mit tegyek azért, hogy egészséges legyen a szervezetem?

2011. szept. 26. 09:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Az esélyét tényleg nem lehet tudni.De a mai orvosok már kellő tapasztalattal rendelkeznek mindent megtesznek azért,hogy ne maradjon olyan maradandó károsodás a méhen amely meddőséget okozna.Két vetélésem volt vagyis( elhalásom )ugyan olyan módszerrel távolítják el a magzatot mint egy élőt,most pedig két gyermekem van.Ha nem volt gyulladás az abortusz után akkor szerintem minden rendben lehet.
2011. szept. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8%
én meg évek óta szeretnék gyereket, de nem jön össze. Ez az élet.
2011. okt. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!