Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz előtt állok, az...

Abortusz előtt állok, az orvos felírt Sumamed nevű gyógyszert amit előtte este és aznap reggel kell bevennem. Miért?

Figyelt kérdés

a baba beteg lenne, azért muszáj a terhességmegszakítás.

szerdán lesz a műtét, a doki ma felírt egy Sumamed 500g gyógyszert 2 db tablettával, az egyiket holnap este a másikat holnapután reggel, műtét előtt kell bevennem.

mire jó ez? mit akart ilyen erős antibiotikummal elérni?


2011. okt. 3. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolommár nagy a baba és az abortusznál meg kell szülnöd. A fertőzés elkerülésére van az antibiotikum
2011. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az erős antibiotikum melett kevesebb az esély hegesedésre. De nem tudom, kérdezd meg az orvostól, szerintem főként találgatni tudunk.

Ír valamit a betegtájékoztató?

2011. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szövődményes húgycsőgyulladásra és méhnyak gyulladás kezelésére írják, meg itt olvastam gyik-en, hogy clamydia (nem tudom hogy írják helyesen) ellen is ezt írták fel. de nekem egyik sincs, és nem értem ez mire való.
2011. okt. 3. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
mennyi idős terhes vagy?
2011. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

10 hetes.

a doki szerint az ultrahangon nem egészséges kórkép látható, emiatt lesz a megszakítás :(

2011. okt. 3. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor minden bizonnyal a méhnyak elfertőződésének megelőzésére kapod.A méhnyak nyitva van és sérülhet
2011. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm !
2011. okt. 3. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!