Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem lesz ebből baj? (kérdésed...

Nem lesz ebből baj? (kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés

Sokat veszekszem anyukámmal.. igazából semmi sem tetszik neki amit én szeretnék.. bármi rosszat teszek vagy elfelejtek valamit, azzal büntet meg hogy eltilt a barátomtól... már 2 hete minden nap sírok mert mindig anyu talál valamit amiért ordibálhat, veszekedhet és eltilthat a barátomtol.. a kérdésem arra irányul, hogy már 2 hete napi szinten sírok.. tényleg sokat szomorkodom.. és nem lesz ebből bajom? Most is tanulnom kéne de itt sírok.. a fejem fáj és nem tudok koncentrálni.. suliba is feldagadt szemekkel megyek napok óta...


L/18


2011. szept. 26. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva:Kimerült leszel, nem tudsz aludni, aztán meg suliban leszel fáradt, meg ugye tanulni sem tudsz, ezzel kivívod a tanárok haragját. Meg mivel ilyen fáradt vagy legyengül az immunrendszered, megbetegedsz stb. Ilyen bajok lesznek belőle.

Sajnos abban, hogy mit tudnál csinálni ebben a helyzetben nem tudok segíteni, de sajálom:/(gondolom igazán ez érdekelt volna:S

2011. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*ilyen bajok lehetnek belőle
2011. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz tanulni, leromlik a tanulmányi eredményed, aztán teperhetsz, hogy javíts. Nagyobb baj nem lesz a sírásból.

Viszont, ha nem rendeződik a helyzet, hosszabb távon kialakulhat depresszió meg tönkremehetsz idegileg. Próbáljatok normálisan beszélni.

De áruld már el, milyen "rosszat" tudsz tenni minden nap? El nem képzelem... Mit felejtesz el, ami miatt naponta ordítani kell?

2011. szept. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
anyukam rengeteged dolgozik.. es rajtam tolti ki a feszultseget.. legutobb nem mosogattam el, ezert nem gepezhettem 1 hetig :) mert o szepen megkert.. holnap 4 temazarot irok.. (gimnazium.. tehat nem 1 oldalasak) mondtam hogy hadd maradjak itthon tanulni.. mondta hogy nem.. es ha 1 db egyesem is lesz.. elfelejthetem egy ideig a baratom..
2011. szept. 26. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!