Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen valószinü rövid...

A péniszemen valószinü rövid a "kantár" (fityma szűkületem tuti hogy nincs)szex közben nem is zavar. Mit csináljak, ebből lehet bajom?

Figyelt kérdés

Azért kellene vele csinálnom valamit???

Köszi a válaszokat előre is:)


2008. dec. 28. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
szia! ballagj el egy urológushoz talán ő tud segiteni.
2008. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elszakadhat. Nem fájdalmas ha elszakad (erősebb behatolásnál pl) rettentően vérzik. Viszonylag gyorsan gyogyul utána (1-2hét). Figymaféknek hvják, ha rövid inkább vágasd el orvossal (egy nyisszantás és késsz), semmit nem vesztessz, nekem aktus közben szakadt el, de azóta jobb mert nem feszül, nem idegest, és egyszerüen jobb :) !
2008. dec. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!!

de pontosan honnan tudom ha rövid a figymafék???

2008. dec. 30. 22:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Rövid ha a péniszed errektált állapotában nehézkesen húzod hátra a figymádat (esetleg fájdalmas is ha jobban meghuzod), ergo nem engedi a makk alá rendesen, illetve rövid ha errekcio kozben látványosan (ertsd: eléggé) hátrahuzza a makkod végét.
2008. dec. 31. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A google-ben találsz képeket ha rákeresel "Frenulum Breve" szóra. Hasonlítsd hozzá és kiderül rövid-e.
2009. júl. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hello szerintem nekem is ez a problemam, te hogy oldodtad meg
2011. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!