Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzést kaptam. Debrecenben...

Fertőzést kaptam. Debrecenben hova mehetek orvoshoz egyedül? 13/L

Figyelt kérdés
Eléggé pánikolok: az utóbbi időben egyre több lett a folyásom, sárgás-fehéres, ilyen fura csomócskák vannak benne, és néha viszket a szeméremtestem. Valószínű, hogy fertőzés, és mennék nőgyógyászhoz, vagy valami, de nem tudom hogy mondjam meg anyukámnak. Egyedül/barátnővel is elmehetek? Debrecenben hova? Mit kéne tennem?
2011. szept. 26. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:

4012 Debrecen, Nagyerdei krt. 98.

DOTE Klinika


Itt van gyerek nőgyógyászat,hétfő-péntek 10-14:00ig.TAJ kártyát vigyél magaddal.


De szerintem egyszerűbb,ha szólsz anyukádnak,mert ez suliidőben van,és tuti kell majd szülői aláírás még akkor is,ha viszel igazolást az orvostól.Nem akkora tragédia,meséld el neki,hogy valami nem okés ott lent,ő is nőből van,biztos mindent elkövet majd,hogy ne tegye számodra még kínosabbá ezt a dolgot.


21/L

2011. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
13 évesen úristen..Menj el a háziorvosodhoz, ő fog továbbküldeni.
2011. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
13 évesen ? karanténba... gondolom ezt a fertőzést nemi úton kaphattad el, és én nagyon haragszom az olyan lányokra akik ilyen fiatalon képesek összeállni akárkivel is, úgyhogy nem is azért írtam hogy segítsek csak azért hogy elmondjam a véleményem. haragszok rád... :D
2011. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Taj kártyát lakcím kártyát és minden létező kártyádat vigyél!ne pánikolj, van nagyon kedves dr nő.Dr Bartha Tünde. Nagyon kedves, és nagyon jó szakember, őt tudom ajánlani!Mindenképp anyukáddal menj!:)
2011. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam el fiatalon fertőzést(Candida gombát) és egy wc-ről kaptam el! Nem kellene szegényt leoltani főleg így látatlanba, hogy nem tudjuk pontosan nála mi a helyzet
2011. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyedül is elmehetsz, de úgy tudom, hogy ilyen fiatalon még az orvos tájékoztathatja a szüleid, szóval egyszerűbb, ha inkább te beszélsz vele. És ne aggódj, ez nem ciki :) úgy mondd el neki, ahogy nekünk leírtad.
2011. szept. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz egyedül, de anyukádnak szólj! Nincs ebben semmi szégyellni való.
2011. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jaj nyugi megnyugtatok mindenkit: nem nemi úton kaptam el! még megvan a szüzességem!
2011. szept. 26. 20:45
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"13 évesen ? karanténba... gondolom ezt a fertőzést nemi úton kaphattad el, és én nagyon haragszom az olyan lányokra akik ilyen fiatalon képesek összeállni akárkivel is, úgyhogy nem is azért írtam hogy segítsek csak azért hogy elmondjam a véleményem. haragszok rád... :D"


Én meg az ilyen ostoba emberekre haragszom, akik ennyire tájékozatlanok, hogy nem tudják, fertőzést nemi úton kívüli okok miatt is el lehet kapni! Elég egy wc deszka, egy tornaöltöző, uszoda. Kicsit magába kellene nézni az ilyen válaszolónak, komoly problémái is lehetnek a a tudatlanságán kívül..bocsánat az offért!



Kérdező: természetesen elmehetsz szülő nélkül is, taj kártya kell hozzá. A területileg illetékes gyermek nőgyógyászati szakrendelést fel kell keresni. Nagyon becsülendő, hogy felelősen gondolkozol és nem próbálod az öngyógyítást. Ha iskolaidőben van, akkor érdemes valamelyik szülővel beszélni, hogy fertőzést kaptál, folyásod van, és szeretnél orvoshoz menni. Ennyit elég mondani. Nem a te hibád, nem kell bűntudatodnak lenni!

2011. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem egyedül kell menni. Vinni kell akitől elkaptad. Azt is meg kell gyógyítani.
2013. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!