Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet tudni valamit arról a...

Lehet tudni valamit arról a szőke, rövid hajú nőről (fekete ruhában), aki Debrecenben ált. a villamoson szokott hangosan beszélni egyedül?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 20:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Igen én is szoktam látni mindig felül a villamosra és beszél magában, amugy állitolag a férje aki katolikus pap volt megcsalta és ebbe bolondult bele, amugy sokat tudhat a nö ,mert néha a törit ugy nyomja hogy na... én a klinikán dolgozom, ma együtt utaztam vele, a pálmával szembeni boltba vesz mindig egy szelet kenyeret és oda adják neki, ezt én láttam, de várom mások hozzászolását is mert kiváncsi vagyok jol tudom-e!!!
2009. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is feltűnt, hogy értelmes nőci (volt?)?, mert eléggé érdekes dolgokat mond és választékosan fejezi ki magát. Csak olyan régóta látom már, kíváncsi lettem:) Köszi a válaszod, remélem más is tud Róla valamit!
2009. ápr. 16. 21:20
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, én nem ismerem az illetőt, csak kérdezem nagy tisztelettel, hogy hogy lehet a férje katolikus pap???

Cölibátus megszűnt?

2009. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%

Elsö vagyok, hát hogy lehet???, hát megcsalta!!! Ez van, pont ezt nem hitte el a neje aki belrokkant idegileg!!

Amugy érdekes egy nö, sokat látom, remélem még irnak Debreceniek !!! Ennyi amit tudok meg azt hogy nyomja a törit.

2009. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
Katolikus pap nem házasodhat.
2009. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Oké, ez másik kérdés, én a saját kérdésemre várom a választ:) Illetve már a másik válaszoló is:)
2009. ápr. 16. 21:52
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, beleírok, de ilyen nálunk is van pesten, óbudai buszmegállóban tánocol egy fehér ruhás magasra pakolt hajú nő.
2009. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Győrben is van ilyen. Egy idősebb nő, a valamikori 19-es, most már 2-es buszon szokott utazni. Dél körül. Mindig Szabadhegyen a Szőnyi utcai második megállóban száll le. Én kezdek félni tőle, olyan furán néz. Azt senki nem tudja, hogy mit mond, de hogy sose áll be a szája az fix.


És van egy idősebb férfi is, a vidéki buszpályaudvar környékén (általában 1-essel vagy 22-essel jár), aki azt kiabálja, hogy "Homo Sapiens, Embeeer!!!" Nem egyszer ordította el magát mellettem :DD Ijedtemben majdnem leugrottam a buszról


Különben katolikus pap tényleg nem házasodhat!

2009. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
100%
én is láttam már sokszor a debrecenit. nagy baj van, az tuti. egyszer elkezdett beszélni tök értelmesen, aztán kis idő múlva olyan szavakat mondott, hogy ha leírom, kitiltanak innen. egyébként engem is régóta érdekel, hogy ki ő és miért ilyen. ÍRJON AKI TUD
2009. ápr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
református pap, na, ne ezen lovagoljatok már, inkább írjátok le a sztorit
2009. ápr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!