Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindenkivel aláíratnak ilyen...

Mindenkivel aláíratnak ilyen papírt mikor elmegy tüdőszűrésre?

Figyelt kérdés
szóval anyuval mentem tüdőszűrésre és anyu ment be előttem én utána, ugye ott le kell vetkőzni meg ilyen és ugye a felső testemen nem volt más csak melltartó(a hasam az olyan mintha 3 hónapos terhes lennék....) és olyanokat kérdezett tőlem h cigizek-e, vagy h terhes vagyok-e...(nem cigizem és nem vagyok terhes) utána aláíratott velem valamilyen papírt... anyut megkérdeztem neki nem kellet semmilyen papírt aláírnia lehet azért íratta velem alá mert azt hitte terhes vagyok?
2011. szept. 27. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
És mi volt a papírra írva?
2011. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, hány éves anyukád, de szerintem nem nézik ki egy 40 éves nőből, hogy terhes, ezért anyudtól nem kérdezték meg, amúgy meg tőlem is kérdezték, pedig nincs nagy hasam. a jobb helyeken legalább megkérdezik, mert terhes nőket nem szabad sugárzásnak kitenni (egészségeset se nagyon, dehát ez van)18/L
2011. szept. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudom... annyira zavarban voltam h ott állok melltartóban... h nem néztem meg mi van rajta :s
2011. szept. 28. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Felelőtlenség úgy aláírni valamit, hogy nem nézed meg előtte! Ki tudja, mi volt rajta.
2011. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!