Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex utáni vérzés mitől lehet?

Szex utáni vérzés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Pár alkalommal előfordult, h szex után picit véreztem. az elmúlt 3 hétben 2 alkalommal is. Mitől lehet ez? Foggátlót szedek lassan 3 és fél éve, és a legutóbbi 2 alkalomnál is a gyógyszer közepén jártam, így nem menzesz...

Köszönöm szépen a válaszokat!!!!


2011. szept. 27. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak azért írok, mert engem is érdekel, bár én nem szedek már fogamzásgátlót és így is előfordul, pláne középidőben, meg utána.

Lehet, hogy a méhszáj puha és azt sérti fel?

Nem tudom.

elvileg ha jól tudom nem normális dolog és nőgyógyásznak kellene elmondani a problémát, mert lehet akár méhszájseb is.

2011. szept. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csütörtökön már mindenképp elmegyek, mert ma is véreztem, és picit kezdek aggódni. bár egy egyszerű nővérke ismim, azt mondta h lehet a tabitól is, és 4 évente kell szünet, de úgy gondolom ha attól lenne, akkor nem csak szex után jelentkezne...
2011. szept. 28. 00:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem méhszájsebtől volt.
2011. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
69%

Szia!

Én is így jártam, és én is az interneten keresgéltem és teljesen ideges lettem,mert mindenhol a legrosszabbról olvastam. :( Én is szedek fogamzásgátlót(én már 6éve),de már abba hagyom, mivel nekem is úgy kezdődött,h volt egy köztes vérzésem azután pedig a szex után barnás-véres apró folyásom volt,én elmentem dokihoz megvizsgált (egyáltalán nem volt kellemetlen!)nem talált méhszájsebet,hanem a fogamzásgátló miatt volt! Azt javasolta váltsak másikra,de mivel a tartós kapcsolatom megszünt, inkább szüneteltetem! :) Remélem segítettem! De az a tutti,ha megvizsgáltatod!

2011. szept. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi szépen a válaszokat!!!

Voltam dokinál, sebet nem talált nekem sem, s azt mondta, h a menstruációs ciklus közepén normális egy is pecsételős vérzés a hormonok miatt. a szexhez semmi köze, csak épp akkor vesszük észre miután megtörtént a dolog...

És azt is mondta h a szervezetem már megszokta ezt a fajta foggátlót. Ha a kövi hónapban is előfordul akkor váltunk.

Azt hiszem én kikérem egy másik orvos véleményét is, mert szerintem nem normális hogy 2 hónap alatt már 3szor véreztek , mikor nem is kéne...

2011. szept. 30. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!