Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex utáni pecsételő vérzés?

Szex utáni pecsételő vérzés?

Figyelt kérdés
Rózsaszínes-nyálkás dolog. Kb. 6 alkalom óta van. Mitől lehet? Másnál is volt hasolnló? Aggódom, nem tetszik ez nekem...hétfőn orvoshoz megyek, csak addig is szeretnék megnyugtató választ kapni. köszönöm.
2010. máj. 2. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen témáknál alánlott beírni az életkort, mert sokat segíthet. A kontakt-vérzést méhszájseb vagy hormonzavar okozhatja, orvosi kivizsgálásra van szükség.
2010. máj. 2. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem nincs komolyabb bajod...mindenképp menj el dokihoz.Nekem is volt,méhszájseb okozta.A méhszájsebbel amugy is vigyázni kell, mert elfajulhat és komolyabb baj is lehet.Nem akarlak megijeszteni,de oda kell figyelni az ilyenekre.
2010. máj. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy jó kis szex után. És semmi bajom.én már 32. vagyok.Menj dokihoz. Ő jobban megmondja mi ez. És megnyugodhatsz.
2010. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Holnap kérek időpontot.

Amúgy 32 vagyok, 2 gyerekkel:)

2010. máj. 2. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!