Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordúlt már valakivel,...

Előfordúlt már valakivel, hogy nem ért haza, vagy a legközelebbi WC-re időben, és (hát nem szépítem) beszart?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer, tízévesen, de már majdnem itthon voltam és kiderült, hogy bekaptunk családilag egy hányós hasmenős vírust.
2011. szept. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is, alsóban. Nem tudom hány éves voltam. Arra emlékszem, hogy hatalmas dilemmában voltam, mert ha sietek, akkor jobban akar jönni, ha nem sietek, akkor meg sokára érek haza. Szóval kb. pár lépést szinte szaladtam, párat meg csigatempóban, ezeket váltogattam hazáig (biztos, hogy ez volt a legrosszabb döntés :D ).

Szerencsére majdnem a kapunkig bírtam, otthon meg nem volt senki, úgyhogy nagyon gyorsan kimostam a ruháim, nehogy megtudják :D

2011. szept. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most megnyugodtam, hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen kis szerencsétlen, főleg, hogy még be is vallom. :$
2011. szept. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyerekként végig fostam az utat hazafelé..Siettem ahogy tudtam,és imádkoztam,hogy a liftben csak én legyek,mert elég ciki lett volna a 10-dik emeletig úgy tenni,hogy nem érzem a bűzt..Arra emlékszem,hogy egyedül mentem fel a lifttel,de hogy mi lett a gatyám/bugyim sorsa..már nem..Szerintem simán kidobtam,és lezuhanyoztam..
2011. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!