Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11/L Nagyon szeretnék melltart...

11/L Nagyon szeretnék melltartót (van már mit fognia) és most rávettem magam, hogy szóljak anyának. Fél ötkor ér haza, de egyfolytában az órát nézem, hogy mikor jön már haza. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nyugi. :) Tudom, hogy ez most nagy dolog, de addig már kibírod. :) Úgyis lehet, hogy ma már nem mentek el venni, csak később. Nyugalom, egy kis várakozásba még senki nem halt bele. :)
2011. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
46%
várj. és semmiképp ne kosarasat vetess. elég a topp.
2011. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szerintem így elsőre jobb még a topp. :D amúgy várd meg, megérti majd. :)
2011. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
bármit, csak ne itt tegyél föl hülye kérdéseket...
2011. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.mindenkinek ment a zöld kéz az elsőn és az utolsón kívűl. :)
2011. júl. 5. 15:54
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Ne aggódj, Anyukád megfogja érteni, hogy ha akkora melled van, hogy van mit tartani, akkor szükséged lehet melltartóra. Ne szégyellj róla beszélni, hiszen Anyukád is nő.
2011. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én is várom a fél 5-öt, mert akkor van vége a munkaidőmnek. Hallgass zenét, tv, játsz a gépen. Vagy csinálj szendvicset. Még tornázhatsz is. Esetleg aludj. Én most sok minden mást is tudnék ezalatt csinálni. Mondjuk most az lenne a legértelmesebb, ha utána néznél milyen melltartót lehet viselni ilyen idős korban. Amúgy, nekem is topom volt elsőnek.
2011. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez volt. Nem szóltam, végül ő vitt el :P :D 11/L
2012. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!