Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mire gondoljak?

Most mire gondoljak?

Figyelt kérdés

Tartok attól,hogy terhes vagyok. Igaz,hogy mindig is a hasamon volt a felesleg nagy része,de most szerintem simán híztam 1-1,5 hónap alatt olyan 2-3kg-t.

Augusztus végén voltam először nőgyógyászhoz. Ultrahangozott,ahogyan ilyenkor szokták,de terhesség sem mutatkozott és betegség sem. Írattam fel gyógyszer,amit el is kezdtem szedni a következő menstruációm első napján. Ez olyan 17napja volt,mivel már lassan az első adag végéhez érek. Azóta voltunk együtt a barátommal gumi nélkül,de az kb. 4alkalom volt és most történt a napokban,persze ez is mind úgy,hogy időben kiszállt,tehát nem ment belém. Szóval én ezelőtt ideges voltam,hogy talán terhes lehetek,csak nem vettem még észre,de kedden csináltam egy tesztet és negatív lett.

Viszont mióta szedem a gyógyszert volt hányingerem is meg a melleim is elég érzékenyek,meg volt 2-3 nap,amikor a fejem is nagyon fájt.

Szerintetek ez a gyógyszer miatt van? Vagy tényleg nem hülyeség,amit gondolok néha?

Diane35-t szedek.


2011. szept. 30. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:

a gyógyszer miatt van, ha nem múlik el akkor íratni kell másik fajtát, persze nem lehet csak úgy egyik napról a másikra váltani.

sőt, ritka, de van olyan nő aki mindegyiktől rosszul van, és akkor marad az óvszer.

2011. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél majd még tesztet,mert azért ha többször menézed kiderülhet elég könnyen,amúgy elmész dokihoz is ha aggaszt a dolog.A hormonok meg minden miatt féjhat a fejed de a melled is meg bármi,ezeknél ne ugy van h akkor na tuti terhes vagy.Nyugalom szerintem nincs baj.
2011. okt. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!