Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan izzadasgatlo stift,...

Van olyan izzadasgatlo stift, vagy dezodor, amit borgyogyasz ir fel es tenyleg (! ) hatasos? Az üzletekben kapható szerek nálam nem hatásosak sajnos.

Figyelt kérdés
Ráadásul megfigyeltem, hogy pl. ha ideges vok, vagy menstruacio idejen sokkal erosebben izzadok (honalj) es a szaga is sokkal erosebb.Annyira kellemetlen, allandoan torlokendovel es honaljstifttel megyek mindenhova es mar akkor is az a param, hogy izzadt szagu vok,amikor meg igazabol le sem izzadtam.Van erre megoldas?
2011. okt. 3. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

de valóban van testszagod, vagy csak úgy érzed, hogy folyton büdi vagy?

a probléma megoldása nem annyi, hogy bekened magad, a kellemetlen testszagot az is okozhatja, hogy a méreganyagok felszabadultak a szervezetedben, vagy a bőrödön valami féle "élősködők" elszaporodtak.

első ellen a méregtelenítés a megoldás, a másik ellen orvosi segítséget kellene kérned.

de az izzadás meggátolása nem megoldás, mert az izzadás is egy természetes méregtelenítő folyamat. olyan termékeket kellne használnod, ami nem tömi el a pórusokat, tehát hagy izzadni, csak nem lesz testszagod.

ilyenek pl:

[link]

2011. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Átérzem a problémád! Figyelni fogom a válaszokat :)
2011. okt. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

15:42!

Szagos géped van?

2011. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valóban többféle magyarázata lehet, ahogyan az első utalt rá. Akár túl fűszeres táplálkozás is okozhat ilyet, vagy stresszes állapot. Úgy lehet hatékonyan tenni ellene, ha kiderül a kiváltó ok.
2011. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is régebben sokat izzadtam de mióta reggelente eljárok futni utánna egy hideg zuhany azóta szinte egyátalán nem izzadok! Reggel futáskor 'megdolgoztatom' a verejtékmirigyeim napközben meg ' pihennek'
2013. jún. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Én éveken keresztül izzadtam. Semmi se vált be, a patikában vásárolt szerek sem! Végül idén véletlenül a garnier rózsszín golyós 48órás fekete fehér változatát vettem, mert csak az volt a boltban elfogadható áron. Már teljesen lemondtam róla , hogy bármi is meggátolná a 10-15 centis foltjaimat, de ez bevált! Remélem sose vonják ki a forgalomból, mert minden mástól úgy éreztem inkább jobban izzadok, minthogy bármit is segítene! Egy próbát megér szerintem :)
2016. szept. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!