Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen izzadásgátló volt...

Milyen izzadásgátló volt nektek a leghatásosabb?

Figyelt kérdés
Próbáltam már niveát, rexonát és még sok mást, de egy darabig kellemes illatukat lehetett érezni, majd mikor picit izzadok már erőteljesebb annak is az illata illetve a testszagom is.
2010. aug. 27. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Először Rexona stick, majd Nivea comfort spray.
2010. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Solutio antisudorika nveű 500 ft körüli gyógyszertári szert próbáltam ki és bevállt,rettentően izzadtam,most meg heti 1 szer használom fürdés után és nem izzadok,nem ütök át,nem vagyok büdi.Fürdés után kell használni,frissen borotvált területen ne használd,ha kiprobálnád,kis vattapamaccsal bekened a felületet vékonyan fürdés után és másnap simán használhasz bármilyen bolti sprayt.Nekem csak heti egyszer van erre szükségem,és elég a sima spray.Valakinek heti 2-3 alkalom kell,de azt ki lehet tapasztalni.


Vény nélküli,probáld ki,nekem a bolti cuccok nem jöttek be,de ez sokaknak segítet.

2010. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem a Dove jött be,de ha nem válnak be a drogériákban kaphatók akkor szerintem is a gyógyszertárban vegyél valamilyet.
2010. aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Leila3 válasza:
Solutio antisudoricát ajánlom én is! Remekül segít izzadás ellen,hidd el neked is be fog válni! Örülök,hogy rátaláltam erre a készítményre,próbáld ki te is mindenképpen,csak olvasd el,hogy jól használd,és nem lesz vele gondod.
2010. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

solutio antisudorica

én is ezt használom és beválik

2010. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nicole5335 válasza:
Nekem is sokáig voltak problémáim az izzadással, de rátértem az ALOR EVER_SHIELD-re amit az avonnál rendelünk. Nekem nagyon használt, nincs különösebb illata, de az izzadság szag teljesen eltűnt =)
2010. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!