Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A felsőt is le kell venni...

A felsőt is le kell venni nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
És ha mondjuk zokni van rajtam azt is? Lehet h hülye kérdés, de most készülök az első vizsgálatra.
2011. okt. 3. 16:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Zoknit nem, csak a bugyit, de ha utána megvizsgálja a melleidet is, akkor felsőt is, de akkor szól, hogy vedd le.
2011. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Csak a nadrágot, bugyit kell levenni. Minden más maradhat, még a zokni is. Célszerű hosszú felsőben, vagy szoknyában menni, igy addig sem érzed magad kellemetlenül amig odaérsz a vizsgálóasztalig.
2011. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
izgultatok az elsőnél?
2011. okt. 3. 16:10
 4/21 anonim ***** válasza:
Sőt! A többinél is. De nagyon jó megnyugodva túl lenni rajta, hogy nincs semmi baj, vagy ha van, akkor meg azért mert végre kiderült, meg lesz oldva.
2011. okt. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
az baj, ha nem szüleimmel megyek hanem egy barátnőmmel, aki már régebben túlesett rajta?
2011. okt. 3. 16:18
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Én először 13 évesen voltam, mert kórházban voltam sokáig ilyen hasfájós dolgokkal. Akkor nem vizsgált ki, de mondtam, h tök félnék is tőle, meg hogy zavarban érzem magam. Akkor mosolyogott a doki, és mondta h nem kell, ő orvos szemmel néz rám, meg h jöjjek szoknyában, vagy hosszú pulcsiban, ami leér, azt nem kell levennem, és akkor szinte észre sem veszem h bugyi nincs rajtam.. Ezt a taktikát követtem később, mikor mentem kivizsgálásra, olyan 15-6 éves lehettem, akkor kicsit nyugodtabb voltam már :))

20L

2011. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Azért a normálisabb dokik csinálnak emlővizsgálatot is...

De akkor sem egyszerre kell meztelenre vetkőzni, hanem előbb alulról, aztán ha kész a vizsgálat, akkor felülről.

2011. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Csak ha a melled vizsgálja! Arra nem kérhet, hogy vetkőzz teljesen meztelenre!
2011. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6%
Keress női dokit, annál sokkal kevésbé kellemetlen mint egy esetleg élvezkedő férfinél!!!
2011. okt. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mikor a mellünket vizsgálja, akkor előtte vesszük le a felsőt, vagy azt is az öltözőben?
2011. okt. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!