Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik az, hogy lány létemre...

Létezik az, hogy lány létemre 19 évesen megkopaszodom?

Figyelt kérdés
június óta hullik kegyetlenül a hajam. egész nyáron orvostól orvosig jártam (háziorvos, belgyógyász, nőgyógyász, bőrgyógyász, efy csomó laborvizsgálat) és egyik sem tudja megmondani, mitől hullik ennyire. egyszerűen képtdlen vagyok beletörődni:( járok fogászatra is. tavaly decemberben gyökérkezelték egy fogamat, ami nem lett valami kóser. júniusban visszamentem, ki lett szedve a tömés, azóta rendszeres időközönként járok gyógyszereztetni, de még mindig érzékeny kopogtatásra. volt még egy (durván) lyukas fogam, ami most be lett tömve meg van még egy, de az csak pici lyuk. mindenki azt mondta, hogy ha gyulladás miatt hullana, akkor az foltos hajhullás lenne, és magas lenne a vérsüllyedésem (ami viszont normális), szóval nem a fog miatt hullik. de akkor miért? már tökre megritkult a hajam, kezdek nagyon beparázni:(
2011. okt. 4. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Hormonokat néztek?
2011. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
természetesen. nem volt semmi pozitív érték. bőrgyógyász jobb ötlete nem lévén írt fel egy Alpicort F nevű ösztrogéntartalmú oldatot, de most már ezt is két hete használom, és eddig kicsit sem javult s helyzet. majd meglátjuk, de szerintem nem ez az oka.
2011. okt. 4. 22:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a baj nem testi, akkor lelki eredetű lehet. Esetleg ilyen jellegű gondjaid nincsenek? Család, szerelem, iskola? Történt valami gond az idén, vagy tavalyi évben? Esetleg valami folyamatos stressz? Te is tudod, csodák nincsenek. De addig járj utána, ameddig meg nem találják a baj okát. Megírnád, ha van valami változás?
2011. okt. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

persze:) bár már ott tartanánk:(

amúgy stressz.... hát szerinrem nem vagyok stresszes. már évek óta mélyponton vagyok a család miatt, de érettségiig muszáj velük laknom. de ez nem új keletű dolig, nem vagyok miatta depis, és azelőtt sem hullott tőle a hajam.

2011. okt. 4. 23:19
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem van egy ismerősöm, akinek van egy készüléke, ami egészségesebbé teszi a hajat és a szunnyadó hajhagymákat feléleszti. szerintem próbáld ki. tel: 06-70-623-4201
2011. okt. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nekem volt egy cérnám...bírta egy ideig, azt elszakadt. 18 éves lányok haja nem szokott csomókban hullani. Táplálkozol rendesen? Túlsúlyod van e? Mozogsz eleget? Egyszerű dolgokra gondolj. Örökség, hajlam. Kevés mosás, sok mosás. Rossz szerrel mosás. stb.

2011. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kedves kêrdező, van valami változás?
2012. aug. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem. most hajgyógyászhoz járok. azt mondta azért van, mert nagyon sok faggyú termelődik, és eltömíti a tüszőket. adott fejbőrtisztítót, de emellett kiírt egu csomó vizsgálatot, mondván ennek belső oka van.
2012. aug. 6. 11:01
 9/9 anonim válasza:

nem hullik már a hajad, kérdező? :)

egyik ismerősömnek (lány) azért hullott a haja, mert nem maradt meg a vas a szervezetében

2013. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!