Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az hogy többször...

Miért van az hogy többször vettek már tőlem kenetet viszketés miatt de sose tenyészett ki semmi?

Figyelt kérdés
(a legelső alkalomkor gomba, kb másfél éve, azóta semmi)
2011. okt. 21. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor és mennyi ideig viszket? Ha minden nap viszket, akkor lehet, h a vércukrodat kellene ellenőrizni, ugyanis a vizelettek kijutó cukor marhatja a nemiszervet. De, ha havonta csak pár napra viszketsz, akkor lehet, h hormonális. Nekem is volt pár olyan évem, amikor pontosan ovulációkor úgy viszkettem, mintha fertőzésem lenne, de nálam sem találtak semmit. Utána jöttem rá, h mindig félúton két mensi között van ez az érzés.

Esetleg még borotválkozás miatt is lehet, de gondolom erre már gondoltál volna.

2011. okt. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne nőgyógyásszal próbálkozz, hanem a háziorvostól kérj beutalót vér és vizeletvizsgálatra.
2011. okt. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg allergia? Pamut fehérneműt használsz? Próbálj ki más öblítőt pl:) Vagy a tisztasági betét nem lehet bűnös?
2011. okt. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

pisilés után erősebb a viszketés

remélem ez nem cukorbetegség:S


tisztasági betétet nem használok

pamut fehérneműt hordok

2011. okt. 21. 09:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Pont azért írtam, hogy inkább kérj beutalót vér és vizeletvizsgálatra, hogy biztos lehess benne, hogy nem cukorbetegség, mert sajnos annak a tünete is lehet a nemi szerv viszketése.
2011. okt. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem lenne csoda, hogy ha te is a 2. típusú cukorbetegséget megelőző állapotban lennél, mivel a népesség nagy része ma már sajnos ide tartozik. Ennek oka nem a genetikában keresendő, hiszen ezt a betegségnek nevezett állapotot mi magunk okozzuk magunknak azzal, hogy a kelleténél több üres, lassan felszívódó egyszerű szénhidrátot, és mű-kajákat fogyasztunk.

Próbálj meg leszokni a cukros, fehér lisztes ételekről, minél több zöldségfélét egyél, és igyál tiszta vizet, mert a sok cukrozott, vagy édesítőszeres üdítőital fogyasztása szintén hozzájárul a 2. t. cukorbetegség kialakulásához. Ez azért sem szerencsés helyzet, mivel akinél megállapítják ezt a "betegséget", az örökre belekerül egy csapdába, gyógyszereket fog kapni, melyeknek olyan mellékhatásai lesznek, hogy tönkre teszik a májat, a vesét, a hasnyálmirigyet, és később már automatikusan szükség lesz az inzulin-adagolásra is. A cukorbetegségnek is számos károsító hatása van a szervezetre nézve, úgyhogy szerintem, és gondolom szerinted is, inkább a megelőzésre kéne fektetni a hangsúlyt.

Ez nagyon egyszerű abban az esetben, ha te tudod, hogy igenis, lehetséges megelőzni ezt a nem kellemes betegséget. Persze ha elhiszed amit a dokik mondanak, esetleg megállapítják hogy : hát, igen, magasabb a vércukor szinted mint a határérték, akkor máris szedheted a gyógyszert, és amint írtam, jöhet az örökké tartó kapcsolat a gyógyszergyártó cégekkel. (Mellesleg ez nekik hatalmas üzlet!)

Viszont ha értelmesebb vagy mint a nagy átlag, akkor felfogod, hogy ugyanúgy ahogy kialakul, ugyanúgy vissza is tudod csinálni. Annyit kell hozzá tenned, hogy lemondasz a fentebb említett abszolút természet-ellenes táplálékokról, és megfontoltabban viszel be tápanyagokat a szervezetedbe.( Utána keresgélhetsz a neten is, nagyon sok jó oldalon olvashatsz ezekről a táplálkozással kapcsolatos témákról.pl. Szendi Gábor oldala, dr Lenkei Gábor oldalai, és van már sok házi orvos is, akik meglehetősen haladó gondolkodással rendelkeznek, mint pl. dr Ládi Szabolcs, nézd meg a videóit a youtube-on, sok okos dolgot hallasz, persze ha akarod.) Tapasztalni fogod, hogy egy-két hét múlva már kutya bajod, és nem feltétlenül kell neked másra hagyatkozni,( magad is lehetsz a saját orvosod,) és hagyni hogy rábeszéljenek arra, ami igazán nem előnyös számodra.

Sok sikert kívánok, még akkor is, ha ez nem a cukorbetegséget megelőző állapot, csak egy kisebb gombásodás. Egyébként ebben az esetben is sokat segít a helyes táplálkozás.

2011. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!