Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ennek az oka?

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
nem sok ideje de 4éve mensturálok. és mindig 5-6napig volt meg de a hatodik nap már nagyon kevés.most már nyolcadik napja megvan és még mindig sok.ilyen 4év alatt egyszer sem volt.nemtudom mi lehet az oka :/
2011. okt. 6. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagy stressz ér is befolyásolhatja, de ha 10 napon belül nem múlik el mindenképp menj orvoshoz.

De 4 év után amúgy sem ártana akkor már egy vizit...

2011. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nem ért:s de mi lehet a baj?:|
2011. okt. 6. 16:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor majd az orvos mondja meg, mert millió oka lehet, feleslegesen meg nem ijesztgetek senkit mikor legnagyobb valószínűséggel csak elkapott egy fertőzést.

Menj nőgyógyászhoz.

2011. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
esetleg az lehet az oka hogy sokat ülök hideg kövön padon ilyesmi?
2011. okt. 6. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen... Egyrészt nem véletlenül izélnek mások, hogy ne hordj hasvillantós pólókat, ne ülj a hideg földre, ne mászkálj mezitláb mert sok ilyen felfázásnál meddősség lehet a vége.
2011. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem ebből most megtanultam mert nagyon ideges vagyok:S én nem szeretnék anyának se szólni főleg nem nőgyógyászhoz menni.15éves vagyok. nincs valami más módszer?:((
2011. okt. 6. 16:47
 7/8 A kérdező kommentje:
és nagyon köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 6. 16:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Mint mondtam 10 napon belül normális, ezen túl viszont menj el hozzá mindenképp, mert nagyon megterhelő lehet a szervezet számára.(Illetve ha máskor is rendszertelen lesz, más tünetek is jelentkeznének)

Enyhe felfázásokra jó lehet az Urogin és a Canephron.

2011. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!