Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Belarát szedek 4 hónapja, és...

Belarát szedek 4 hónapja, és szombaton elfogyott a gyógyszer de nem jött meg a mensim. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Az első 3 hónapban volt áttöréses vérzésem,most még az sem és nem jött meg.Pedig mikor elfogy a gyógyszer második nap már menstruálni szoktam.Nem felejtettem el bevenni mindig pontosan szedtem.
2009. ápr. 29. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem maradt ki bogyó, nem volt hányás/hasmenés, nem szedtél hozzá más gyógyszert, akkor tutira nem vagy terhes! Ez még csak a 4. nap a gyógyszerszünetben, van ideje megjönni. Nekem a dokim mindig azt mondta, hogy az a lényeg, hogy a 7 nap szünet alatt megjöjjön. (Sokszor panaszkodtam neki, mert nekem a 6-7. napon jött csak meg.)Egyszer olyan is volt, hogy abszolút nem jött meg a szünetben. Akkor sem volt semmi, megvizsgált és azt mondta, hogy ha a következő se jön meg, menjek vissza. Szerintem ne aggódj!
2009. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!