Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítene valaki? Nem tudom mi...

Segítene valaki? Nem tudom mi történik velem?!

Figyelt kérdés

Elkezdtem szedni a Diane35 fogamzásgátlót! Beszedtem az első 21szemet. Eközben voltunk a párommal gumi nélkül együtt,de nem nem élvezett belém. Hétfőn szedtem be az első levél utolsó szemét.Kedden kellett volna megjönnie,de nem jött meg még azóta sem. Tudom,hogy mivel most szedek először ilyen gyógyszert,még hozzá kell szoknom és nem napra pontosan jön még meg,de félek,hogy mégis van valami baj. Ugyanis kedden a szünet első napján már belém élvezett.

Szóval most 21napnyi gyógyszer van bennem és utána belém ment.

Szerintetek van esély a terhességre így?


Másik kérdésem,hogy lehet emiatt a gyógyszer miatt gyomorsavam? mert iszonyúan marja a gyomrom és nem tudom ennek köze van-e a gyógyszeremhez.


2011. okt. 7. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Lehet a gyógyszertől gyomorsavad és lehetsz terhes is.
2011. okt. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor most hiába szedtem 21napig a gyógyszert? És azért mert a szünet első napján már nem védekeztünk teherbe is eshettem? Tegnap este csináltam tesztet,negatív lett.
2011. okt. 7. 10:19
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem mondtam, hogy attól volt, csak azt, hogy lehetett. Amúgy szerintem ezek a gyógyszerek szarok, csak hazaverik a szervezetedet. Én pl. sosem használtam, mégse vagyok terhes. Valszeg a felborult hormonháztartásod miatt késik, amit a gyógyszer okozott.
2011. okt. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de beszedtem a 21napot rendesen,akkor azért a következő nap csak kéne védenie annak a gyógyszernek,nem? Most akkor normális,hogy még ennyit késik a gyógyszer szedése után is? vagy félek,hogy terhes lettem?
2011. okt. 7. 10:28
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Biztos nem azonnal múlik el a hatása, ha abbahagyod. Tuti kell neki vagy 2 hét. Kedden kellett volna megjönnie, most péntek van. Tudtad hogy akár fél évet is késhet egy menstruáció? Vagy azt, hogy van, aki terhesen is menstruál?
2011. okt. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tudom,ezeket mind tudom.

Engem most az érdekel,hogy ha rendesen beszedtem a 21napot és akkor élvezett belém másnap,amikor amúgy sem kell bevenni gyógyszert,hanem meg kellett volna jönnie,akkor teherbe eshettem-e?

Mondta a doki,hogy normális lesz,ha még össze-vissza jön meg,de én félek.

2011. okt. 7. 10:34
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Akkor is teherebe eshetsz, ha egy marékkal szedsz be naponta. De nem vagy az, csak pánikolsz, mint a legtöbb nő. Később majd azért fogsz pánikolni, hogy legyen gyerek. Várj vagy 2 hetet, csinálj még egy tesztet ha negatív és még mindig nem jön meg, akkor menj el orvoshoz, hogy írjon fel neked valami normálisabbat.
2011. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor no para?
2011. okt. 7. 10:45
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ne. Majd egy hónap múlva.
2011. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

az alapprobléma, hogy a diane 35 NEM fogamzásgátló

a másik probléma, hogy nem olvasod el rendesen a betegtájékoztatót, ahol a mellékhatások, a szedés módja és a védettség kialakulása is le van írva

2011. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!