Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik most velem? Most...

Mi történik most velem? Most volt ovulációm? Elmenjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és nagyon megszenvedek a női léttel. Mindig szörnyen fáj a hasam, a mellem, a fejem, hányingerem van menzesz előtt, és szörnyen kínlódok órákig. Ez eddig csak akkor volt, amikor megjött. De most, a 16. napon valami nagyon különöset vettem észre. A hüveleyemből valamilyen átlátszó, nyálkás valami jött ki, amit ki lehetett kb húzni (bocsi, ha undorító). Olyan volt, mintha folyna az orrom, csak ez átlátszó volt. Ez minek a jele?? A peteérésnek? Vagy valami másnak?

Emellett a mellem iszonyat módon fáj, de csak a jobb. Teljesen meg van duzzadva, benne a nyirokcsomók óriásiak, kemények, és a bimbóm körül szörnyen fáj minden apró érintésre, szinte sírni tudnék annyira. A nőgyógyász most nincs egy hétig, mit csináljak? Utána mindenképp elmegyek. Ja, és még sosem vizsgált meg ott "lenn", és kíváncsi vagyok, hogy olyankor miben érdemes menni (szoknya?) valamint kell e valamilyen előzetes dolgot csinálnom. Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!

18/L


2011. máj. 20. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanilyen folyásom van... vszont nekem nem nagyon szokott fájnia hasam inkábba derekam... sztem amiatta folyás miatt en aggodj legalább is nekem már régóta van és klomolyabb bajom nem volt... a mellfájás... háátlehet hogy nő... olyankor szokott fájni... de mindenképp menj el orvoshoz abból nem lesz baj... amugy enm lehet h terhes vagy?
2011. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert ezek lennének a jelei? Remélem, hogy nem vagyok az, bár voltam a barátommal, de vigyáztunk. Ez nem csak annak a jele, hogy a petesejt kiszabadult a tüszőből?
2011. máj. 20. 17:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi a választ.:) Az eleje megnyugtató, a vége annyira nem.:O:D
2011. máj. 20. 17:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy vigyáztatok? Hogyan védekeztetek?

Egyébként a nyálkás folyás lehet jele a peterésének. Hány napos a ciklusod?

2011. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Védekeztünk.


28-30nap, legközelebb pont teliholdkor kell megjönnie, és az előző teliholdnál jött meg.

2011. máj. 20. 18:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Arra voltam kíváncsi, hogy mivel...:D
2011. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a tojásfehérje-takony-szerű valami a nyákdugód volt. Peteérésed volt, teljesen normális.
2011. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
óvszerrel
2011. máj. 21. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!