Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet attól valami bajom, ha...

Lehet attól valami bajom, ha ma este cipő nélkül (harisnyában) megyek bulizni?

Figyelt kérdés
Fogadtam egyik barátnőmmel, hogy el merek menni a ma esti bálba cipő nélkül, de nem gondoltam, hogy ilyen rossz idő lesz! Szerintetek lesz tőle valami bajom? Arra gondoltam, hogy húzok egy vastagabb harisnyát. Valaki járkált már így (harisnyában/cipő nélkül) kint hidegebb időben? Lett valami bajotok ilyentől?
2011. okt. 7. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, jól belefogadtál:) Ha a hideghatástól nem is biztosan, a vizes aszfalttól mindenképp esélyes, hogy fölfázol. De ha nálatok nem esik, tudsz csalni úgy, hogy a harisnya alá fölveszel egy (két) titokzoknit. Hátha nem veszik észre:)
2011. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia! Ismerek egy nőt 30-év körüli a Lehel téri aluljáróban, az hóban fagyban sárban melegben esőben reggel este mindig mezítláb járkál. Úgy megy a metrón villamoson buszon utcán mindenhol már több éve minden nap. Állítólag azt mondja Szent Ferenc követője azért jár így ennek már sok-sok éve és még sincs semmi baja, pedig ő nem harisnyába járkál hanem mezítláb napi szinten.
2011. okt. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valaki járkáltál már így?
2011. okt. 7. 17:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Felfázni könnyen felfázhatsz, de esetleg ha állandóan járkálsz, tácolsz, vagyis nem egy helyben állsz, akkor a vérkeringésed is élénkebb, így melegen tarthatod a lábad, és kevesebb az esélye hogy felfázol. De ha egy helyben álssz, akkor beteg leszel. Nem tudom miben fogadttok, de szerintem az egészséget többet ér akármilyen fgadástól.
2011. okt. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt tapasztalatból mondod, hogy ha mozgok nem gáz :)? Amúgy igazából már csak becsületből is meg szeretném mindenképp csinálni:) A bál két utcára lesz tőlünk, odáig kéne elsétálnom, utána maga a bál bent van, ott tán nem lenne gáz, max amíg kimegyünk cigizni és utána haza kéne sétálni :)
2011. okt. 7. 18:00
 6/9 eletember válasza:
jaaa.. piszkos lesz a lábad... :d (harísnyád)
2011. okt. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A cipő nélkülbe a zokni beletartozik, mehetsz akár vastag zokniba is
2011. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a hideg miatt nem vállaltam be...talán legközelebb...a zokni sztem nem illik egy bálba, az meg h koszos lesz sztem nem nagy gond...de meséljetek, járkáltatok már valahol harisnyában?
2011. okt. 9. 00:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az a kis harisnya fétises buzernyák, aki legalább havonta 4x megkérdezi, hogy ki szokott harisnyában cipő nélkül mászkálni? Ha erre izgulsz, akkor felőlem tele is verhetsz mindennap egyet, de erről az oldalról akadj már le....
2011. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!