Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi volt a legextrémebb/forgalm...

Mi volt a legextrémebb/forgalmasabb hely, ahol mezítláb vagy harisnyában (cipő nélkül) voltál? Mennyit mentél úgy és miért? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 11:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

még fiatalabb voltam, de így is elég ciki volt... győri élményfürdőben voltunk az anyukámékkal, és ellopták a papucsomat meg a nővérem törölközőjét. Szerettünk volna venni nekem egy újat, de akkor még pici volt a lábam (kb35ös) és ott a boltba csak 37-től voltak valami gyógypapucsok 5ezerét...szóval elindultunk haza, ki a vidéki buszmegállóba (kb 25perc séta) haza végig a buszon (kb 3Operc) és még hazasétálni (kb 1O perc). Mire hazaértem olyan fekete volt a lábam hogy alig bírtam lesúrolni, és a beton is forró volt egy két helyen...nagyon rossz volt.


Egy másik eset pedig a múltkor volt, a legjobb fiúbarátommal jöttünk haza a buszról és nagyon kidörzsölte a lábamat a cipő, ezért mindketten levettük és úgy jöttünk haza :D az csak 1Operc volt, és senki sem látta :)

2011. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mentem már haza én is lánnyal úgy, hogy levettük a cipőnket, olyan okokból, amit az első is írt. De mi nem buszról jöttünk. :D Amúgy nem volt benne semmi extrém, sötét volt már.
2011. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Te lábfetisiszta lennél?
2011. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nőként? kétlem:) csak mert egy barátnőm "rendszeresen" szokott így járkálni és rá akar venni, hogy tartsak én is vele, de nekem annyira nem fekszik a dolog, így gondoltam megérdeklődöm, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak.
2011. jún. 9. 11:29
 5/15 anonim ***** válasza:

szerintem parkban lehet, a balatonnál is gyakran mezítláb mentünk mindenhova (közért, strand, 10-15perc séta), mert nagyon egészséges, jót tesz a vérkeringésnek.


de a városi beton, kosz, az viszont nem tesz jót, elég egy pici vágás és elfertőződhet a seb stb, kutyaürülés, kapualjbanpisilés, szemét, üvegszilánkok...

2011. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hehe, Andrási út fényes nappal:D úgy feltörte a cipő lábam, hogy egy lépést se bírtam benne többet menni. Ugyanez, csak kevésbé gázosan, este 11körül 4-6-os villamos:D
2011. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várom az újabbakat:), azt is leírhatnátok, hogy mennyire fájt tőle a talpatok, mennyire lett koszos, ha harisnyában csináltátok mennyire szakadt szét, mi volt a környező emberek reakciója? Csak mert igazából ezektől a dolgoktól tartok a legjobban.
2011. jún. 9. 12:35
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja, úgy magamtól heppből sehol nem mászkálnék a városban mezítláb, nem valami higiénikus, akármibe beleléphetsz (pl. üvegszilánk) meg úgy akármi. Mezítlábazás maradjon a strandon meg otthon. Max még ahol el tudom képzelni, az ilyen Margit-sziget, vagy egyéb kirándulós hely, ahol a fűben ülve, beszélgetés közben leveszed a papucsod.
2011. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 sz12 ***** válasza:

temetésről mentünk a kocsihoz, de ez ilyen hegyvidékes helyen volt. a kocsit lent hagytuk. fel még felsétáltam magassarkúban de le már inkább levettem, harisnyában voltam egyáltalán nem szakadt ki, és kb. 10 percet sétálhattam így.

másik matek írásbeli érettségi után jöttem haza a liftet csinálták, így fel kellett sétálnom a 10-re. persze levettem a magassarkúmat..:D

2011. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Harisnyában 10 percet mentél és nem szakadt ki? Milyen harisnya volt? Betonon mentél? De a talpa piszkos lett, nem?

Várom a további tapasztalatokat is:) A barátnőm arra akar rávenni, hogy menjek el vele a városligetbe cipő nélkül és tényleg nem tudom, hogy elmenjek-e, illetve, hogy húzzak-e harisnyát. Mert szerintem a harisnya kicsit védené a lábamat meg ha lenne rajtam nem lenne koszos a lábam, csak nem akarom tönkretenni.

2011. jún. 9. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!