Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? (Furcsa...

Mi lehet a bajom? (Furcsa váladék a szeméremajaknál)

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy egy hete gyakran úgy éreztem nagyon kell pisilnem, pedig előtte pár perccel pisiltem, aztán este a hasam is nagyon fájt, ott lenn a húgyhólyagomnál, ha felegyenesedtem nagyon fájt. Másnapra elmúlt aztán már semmi bajom nem volt. De most 2 napja pedig a szeméremajak tetején nagyon fájt ha hozzáértem, meg néha viszketett a hüvelyem körül. Aztán tegnap du. megnéztem nincs e ott vmi látható is, és ahogy szétnyitottam az ajkakat, belül ilyen pici túró szerű vmik voltak, mintha gennyes lenne, a legtöbb ott ahol a vizelet kijön.

Mi lehet ez? Nagyon félek, hogy vmi komoly! Ilyenkor nőgyógyászhoz kell menni igaz? Egyáltalán mi okozza?


2011. okt. 8. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Herpesz talán talán más fertőzés.. elég gáz és veszélyes.
2011. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sikerült összeszedned valamit, menj nőgyógyászhoz.
2011. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz.
2011. okt. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell menned.
2011. okt. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ahogy ki írtam a kérdést, másnap túrós folyásom is volt.

Arra gyanakodtam, hogy hüvelygomba és elterjedt. A viszketést nem bírtam ezért be kentem gomba elleni krémmel és teljesen enyhítette. Aztán más tünet is enyhült, de azért elmentem orvoshoz.

Nem mondott semmi konkrét betegséget, csak kérdezte, hogy partner váltás volt-e intenzívebben éltem e nemi életet mint korábban, de egyik sem volt.

Írt fel Cifran tablettát amitől kitisztul a pisim, barátomnak is szednie kell, és hüvelytablettát is kaptam. Azt mondta az orvos, nagyon sok minden miatt előjöhetett. Hát remélem most már helyre jövök.

Köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 14. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!