Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha erősen összepréselem a...

Ha erősen összepréselem a mellem nagyon-nagyon pici váladék jön ki belőle. Színtelen. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez tej. El kell menned az orvoshoz, h írjon fel hormont. Egy picurka daganat van az agyban, ami prolaktint juttat a szervezetbe, ez serkenti a tejelválasztást. Ha megkapod az adott hormont, akkor ez a kis daganat visszafejlődik és nem lesz több problémád. Nővéremnek kb 7 éve volt. Ha akkor nem csinélnak vele semmit, akkor nem lehetne gyereke, mert ez befolyásolja a fogamzóképességet is.
2011. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy terhes, menj el nőgyógyászhoz.
2011. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Első gondolom jól megijesztett, de jól mondja, endokrinológushoz kell menned.
2011. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes. Nagy baj van?
2011. szept. 26. 22:12
 5/16 A kérdező kommentje:
Most fáj is, a nyomogatás után...:S
2011. szept. 26. 22:18
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj, nem fogsz belehalni meg nem kell iszonyatod kúrákon túlesni. Csak be kell menni a héten a kórházba az endokrinológushoz, aki megvizsgál, laborba küld, esetleg mell ultrahangra (nővéremnek koponya CT-je is volt) aztán megkapod a kis gyógyszeredet és beszeded. A gyógyszertől még csak rosszul sem leszel.
2011. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én még semmimet se nyomtam össze, de biztos vagyok benne, ha nagyon összepréselném, vér is folyna belőle.
2011. szept. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért menj el orvoshoz. Nekem is volt fiatalabb koromban ilyen és mondtam a dokinak, de nem tulajdonított neki semmi jelentőséget. Amúgy meg erősen nem is szabad nyomogatni a mellet.
2011. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnos elég erősen nyomtam.
2011. szept. 27. 06:05
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért nyomogatod össze a melleid? Mire jó ez?
2011. szept. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!