Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami olyan fekete...

Van valami olyan fekete hajfesték amitől nem hullik ki az összes hajam?

Figyelt kérdés
Most szeretném feketére festeni a hajam.. Eredetileg világosbarna. Volt már lila, sötétbarna, vörös és egyiktől sem hullott igazán a hajam. Viszont a feketéről annyi rosszat hallok, hogy félek tőle. Hallottam fekete hennáról is. Olyan létezik ? Azt tudom, hogy eredetileg nem, de talán tudják színezni valamivel vagy nem tudom. Akinek volt már feketére festve a haja, annak előtte is hullott vagy csak a festés után ??
2011. júl. 8. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem csak a festést követően 1-2 hajmosásig hullott, de akkor eléggé.

fél év után áttértem a palette tartós hajszínezőre, attól nem hullott. A fodrászom azt javasolta, hogy csak a lenövésre kenjem rá a színezőt, majd a hatóidő lejárta után vízzel habosítsam fel, hogy az egész hajat befedje, és még várjak 5 percet.


szerintem érdemesebb a színezőt választani. ráadásul ha mégsem tetszik, ettől könnyebb megszabadulni, de a fekete festéktől...

2011. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
5 éve fekete hajat szeretnék, nem hiszem, hogy meg szeretnék tőle szabadulni, főleg, hogy a sötét haj áll jól. Csak tényleg nagyon félek, hogy hullani fog, mert most tök szép dús hajam van. Különben ha kihullik, és abbahagyom a festést akkor visszanő az ami kihullott?
2011. júl. 8. 21:06
 3/10 anonim ***** válasza:

a visszanő kérdést nem tudom, de szerintem a hajszínezőt megpróbálhatod. azt hiszem 24 hajmosásig tart, utána kezd kimenni a színe, de csak nagyon apránként. én 3 havonta festettem, akkorra már alig észrevehető enyhe vörös beütése lett, de én heti 3x mostam hajat.


a színezőt jó szívvel tudom ajánlani. nekem az bevált.

amúgy én is mindig fekete akartam lenni, 5 év után, most növesztem lefele.

2011. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És a színező olyan mint a festék, hogy tincsenként kell festeni ?? Mert elég hosszú a hajam és azt itthon nem tudom magamnak megcsinálni egyedül. Meg nem is akarom hogy foltos legyen. Meg kb. 3 doboz hajfesték kell a hajamra.
2011. júl. 8. 21:19
 5/10 anonim ***** válasza:
ez tartós hajszínező,ugyanolyan dobozban van, mint a festék. ne ilyen melírozós színezőre gondolj. ugyan olyan mint a festék, csak "gyengébb", nem roncsolja annyira a hajat.
2011. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a 2. jobb.

rá van írva, hogy 24 hajmosásig tart. addig megőrzi a fekete színt, utána kezd egy kicsit kopni a színe, meg közben nő le.

A festék csak nő le.

2011. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vegyél sötét csokibarnát, olyan mintha fekete lenne. A fekete hajfestéktől pedig tényleg hullik a haj. Egy fodrász.
2011. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már mindenféle a hajam, fekete is és egyáltalán nem hullott tőle, sőt lehet hihetetlen, de fél éve nem festem semmivel és azóta nagyon hullik.

Azt hallottam a fodrászomtól hogy a fekete a legkevésbé káros. Kihullani nem fog tőle :-) DE próbálkozz előbb a színezővel, én a palette tone creme-t használtam.


Sok sikert

2011. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!