Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bő fehérfolyás, mitől van?...

Bő fehérfolyás, mitől van? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Tehát az a problémám, hogy bő fehér folyásom van állandóan, van amikor később ezt hüvelygomba is követi(természetesen kezelve van), de amikor nem lesz semmi bajom csak simán ez a folyás van az mitől van? A másik ami miatt nagyon zavar, hogy eléggé savanyú íze van. Onnan tudom, hogy mikor a barátommal együtt vagyok és közben van orális rész is akkor éreztem a péniszén, hogy milyen iszonyatosan savanyú:S És ez eléggé megnehezíti nekem a dolgokat, mert attól félek, hogy ő is érzi ezt amikor szájjal elégít ki meg nem hinném, hogy ez normális. Szerintetek mi lehet a probléma? Nektek már volt ilyenetek?

21/L


2011. okt. 9. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Normális, hogy savanyú.

A folyás is normális, ha nem mutatnak ki semmilyen bakteriális fertőzést. Ehhez kenetet kell venni, ha az orvosod nem csinált tenyésztést, keress egy másikat.

2011. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

addig örülj, amíg savanyú, az a jó


a bő folyás, sem gond, ha nem kórokozó okozza....kenettenyésztést csináljon az orvosod, ha gond van, akkor kezeljék a pasit is...

2011. okt. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lexandraa válasza:
és amúgy van valami "illata" nektek?
2013. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!