Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Javasolnátok valamit nekem a...

Javasolnátok valamit nekem a hülyely ph-m helyreállítására?

Figyelt kérdés
Voltan nőgyógyásznál de semmi nemderült ki a mindennapos nagy mennyiségű folyásom okozná egyszerűen nem tudom mitől lehet az orvosom szerint talán az abortusz utáni folyamatok megváltoztak bennem ez volt 1,5 éve azóta folyamatos szaga van és nagyon fehér. Valami gyógyszertári dologra gondoltam. nektek mi vált be? 19/L
2011. okt. 9. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem a múltkor helyre rakott a rózsaszín női Pearls probiotikum pedig elég szkeptikusan álltam a dologhoz. Mellé még Lactacid intim törlőkendőt használtam.
2011. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem ! köszönöm és ezt gyógyszertárban lehet kapni? ára mennyi kb?:) és még annyit hogy végleg helyre rakott? mert én is szedtem mindenféle canesten , + gomba ölö sz*rokat de 2 hétig semmi majd megint.. ??? leírnád bővebben?:)
2011. okt. 9. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban patikus ajánlotta, elég drága volt, olyan 2 és 3ezer között, de azóta rendben vagyok. Csak elkaptam egy hányós vírust és egyszerre egy gombát, ergo nem tudtam nőgyógyászhoz menni, de helyre is pakolt.
2011. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Váladékvizsgálatot csináltak?
2011. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Gynoflor hüvelytablett a jó. Ezt csak orvos írhatja fel, háziorvos is, mert ösztrogén is van benne. Nem olcsó, azt hiszem a 6 db-os 2500 Ft körül van, de szerintem tényleg jó.

Recept nélkül van Génia 92, azt csak egyszer használtam, de úgy emlékszem az is jó volt.

2011. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!