Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyulladás csökkentésére mit...

Gyulladás csökkentésére mit javasolnátok házilag?

Figyelt kérdés
Nálam folyamatos hüvelygyulladás van, és most elkezdtem inni 3 teát, mert már meguntam a rengeteg felírt gyógyszereket, amik nem segítettek.viszont most férfi problémára kérdeznék rá, neki fáj a heregolyója, és elég büdi a spermája! volt ő is dokinál, kapott gyulladáscsökkentőket, de szintén nem segített. valami házi praktika, hogy ki tudjuk már magunkat kúrálni?! előre is köszönöm a tippeket!
2011. jún. 24. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kamillát szoktam inni és azzal szoktam borogatni is.
2011. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban vagytok, tehat egyutt menjetek el az orvoshoz, pl. toled valadekot kellene vizsgalni, amibol kiderulne az ok, aztan kapnal gyogyszeres kezelest, de mar a paroddal egyutt kell ezt elvegezni! "budi" sperma, budi valadek, ez nem termeszetes.
2011. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez mind szép és jó, és meg is tettük, csak hogy feleslegesen , én már több orvosnál is voltam, de semmi! szerinted én nem tudom, hogy hova kéne mennünk! ha az orvosok hülyék, akkor valamit muszáj tennünk! az elsőnek köszönöm a válaszát!
2011. jún. 24. 23:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a házi gyógymód is attól függ, hogy baci okozza-e, vagy gomba a problémát.

Ha házi gyógymódot szeretnél, ami egyébként szerintem is jó ötlet, legalábbis ha nem olyan súlyos a probléma, akkor megadok egy oldalt, ott több mindenre is választ találhatsz.

Készíthetsz magadnak házilag hüvelykúpot, ami mentes a kémiailag szintetikus anyagoktól, allergénektől. Ezt is célzottan lehet kezelni, attól függően, hogy mi a probléma: [link]


A hüvelyflórát is vissza kell állítani, erre is több megoldás van. Én egy Gynevac (www.gynevac.hu) kúrával is rásegítettem.


Az táplálkozás mindennek az alapja, tehát ha nem túl jó, azt is gyökeresen kell megváltoztatni. Semmi finomított élelmiszer, cukor, tartósítószer.

Intim mosakodásra pedig Sövénykúti kecsketejes szappant használj.

Alapvetően ajánlom neked ezt az oldalt, a keresőjét használva sok mindenre választ kaphatsz, magad is tehetsz fel kérdést, ha valamire kíváncsi vagy: [link]


Jobbulást!

2011. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! mindenképpen megnézem azt is, de ahogy írtam, én már el kezdtem magam kezelni, és most a páromnak kerestem valamit, ha arra esetleg tudsz valamit, azt is szívesen fogadom!
2011. jún. 25. 14:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ott is illóolajokban gondolkoznék.

De attól függ, hogy mi a baja a párodnak.

A teafa illóolaj az jó bacira meg gombára is.

A levendula az gyulladás csökkentő és enyhíti a viszketést.

Bergamott, neroli, ezek is baktérium és vírusölők.

A lehetőségek tárháza végtelen, csak tudni kell alkalmazni.

Azért javaslom az oldalt, mert ott nálam okosabbak tudnak tanácsot adni a párod esetére is. Nyugodtan felteheted ott is a kérdésed:)

2011. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod
2011. jún. 27. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!