Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjszakára tampont vagy betétet...

Éjszakára tampont vagy betétet használtok?

Figyelt kérdés

É ntampont használok, de gondolom nem egészséges hogy olyan hosszú ideig bent van. Viszont a betétet még nappal is nehezen viselem el, nemhogy este. Ti mit használtok, és mit tanácsoltok?

20/N


2011. okt. 10. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Én sosem használok tampont, a nőgyógyászom is folyton óva int tőle.
2011. okt. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Betétet, megszoktam, nem zavar. A bugyin sok múlik, ha jó feszes (nem szorít, csak feszes) és van tartása az anyagának, akkor nem zavaró a betét, mert nem csúszkál, nem bő.
2011. okt. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én sem szívesen használom, csak persze kényelmesebb a tampon. Már sokszor elhatároztam hogy betétet használok, de sosem sikerül.
2011. okt. 10. 11:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Tampont. Közvetlenül lefekvés előtt cserélem, és akár éjjel is (mondjuk én elég rossz alvó vagyok).
2011. okt. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha fel akarsz kelni 2-3 óránként tampont cserélni, akkor használd. De éjjelre a betét jobb. Legalább akkor tisztuljon ki rendesen a hüvelyed.
2011. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tampont. Lefekvés előtt közvetlen teszem be, és reggel az első, hogy cserélem. De valahogy éjjel is úgy vagyok beállítva, hogy felébredek, ha megtelik, és cserélni kell.
2011. okt. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nappal tampont,éjszaka betétet.
2011. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Betétet.

Mondjuk én nappal is. Megnyugtat, csak betéttel menstruálok nyugodtan. Tudom, nem ázhatok át, mert ugye látom (a tampont meg nem, jó persze azt is érzem, ha megtelik, de ez pszichikai nálam, látom kell xD).


Amúgy meg nem feltétlen kényelmetlen, csak el kell találni a bugyit, ne legyen se túl szűk (kidörzsöl), se túl bő (elcsúszik), hanem pont olyan, hogy hozzád simuljon. (Plusz ugye vannak ezek az ultra vékonyak, szárny nélküliek, stb.) Abszolút nem rossz dolog szerintem a betét. De persze ízlések és pofonok-még a menstruációban is! :)


19/L

2011. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ezt is azt is néha ha nagyon erős;)
2011. okt. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én tampon+betétet használok éjszakára és nappalra is.Amikor csak betétet használtam átáztam.
2020. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!