Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem vagyok indiszkrét....

Ha nem vagyok indiszkrét. Nektek milyen a havivérzésetek? Darabos? Nagyon folyós?

Figyelt kérdés

nekem eléggé vörös-piros de elég sokszor ilyen nagyobb több centis kissé nyálkás, gumiszerű vér is jön ki, ami sokkal sötétebb. ez alvadt vér?

nektek nem szokott ilyen benne lenni?


2011. okt. 11. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:

A menstruáció lényege az,hogy a méh nyálkahártyája leválik és új épül fel.

A nyálkahártya a vérrel együtt távozik.

2011. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értelek, akkor ez az.
2011. okt. 11. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:
természetes. nekem az elején nagyon erős, és élénkvörös a vér. utána erős, darabos, ahogy írtad, míg a végén sötétebb, majdnem barna a vér és darabos. tök normális, az az oka, amit az első írt...:)
2011. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor itt én vagyok az UFO. :S


Nekem erőteljesen jön meg a bajom, az első és a második nap vérzek, de nem vészes, még sosem áztam át, és sosem volt para hogy "úristen cserélni kell", vagy hogy mi lesz velem éjszaka, átázok-e.


Darabkák max. ilyen picike milliméteres valamik vannak, gondolom az már meg van alvadva... vagy méhnyálkahártya, de ez esetben nekem nem lehet túl vastag. (???)


A harmadik napon már csak barnás és elég egy tisztasági betét.

Görcsölni, szenvedni nagyon ritkán szoktam.

2011. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kozre jatszik neked a foggatlo. Attol en is 3 napig vereztem egy keveset-meg is ijedtem-.
2011. okt. 12. 11:08
 6/6 anonim ***** válasza:

16:08-as vagyok.


nem hiszem hogy a tabletta zavar be, nekem mindig ilyen volt.

2011. okt. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!