Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok ennyire rosszul?

Miért vagyok ennyire rosszul?

Figyelt kérdés
pár napja annyira fájt a hasam hogy este amikor lefeküdtem és levegőt vettem, volt hogy nem tudtam mert annyira szúrt a hátam a mellkasom meg a hasam. következő nap suliban annyira görcsöt hogy le kellett guggolnom mert különben ugy éreztem összeesek.tegnap meg ma pedig állandóan hányingerem van, wc-zni is alig tudok és sokszor érzem azt hogy elhányom magam. és ha jól vettem észre kicsit megpuffadtam, de tuti nem elhíztam mert ugyanugy eszek mint eddig ami nem olyan rengeteg. előre is köszi a normális válaszokat. 14/L
2011. okt. 12. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt mostanában (védekezés nélküli) szexuális kapcsolatod?
2011. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Ha ilyen komoly fájdalmaid vannak már hamarabb meg kellett volna tenned ezt.
2011. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azonnal menjetek az ügyeletre bármi lehet, még bélcsavarodás is.
2011. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem, még szűz vagyok. ha elmegyek dokihoz ott hogyan fognak megvizsgálni vagy mit fognak megvizsgálni? ez nagyon komoly? anyának már mondta hogy szúrt de azt mondta hogy ő megmondta hogy ne legyen kinnt a derekam. lehet attól is? bár mostanában azért figyeltem rá.
2011. okt. 12. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan hol fáj, elsőnek biztosan vérvételt csinálnak és orvos kitapogatja a belső szerveid. De tényleg ne szórakozz ezzel, mert sok bajod lehet belőle!
2011. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem terveztem hogy viccre veszem. csak nem tudtam hogy ennyire súlyos. ha kinnt van a derekam attól lehet hogy mondjuk megfázott valamim? csinálnak valamilyen kellemetlen fálydalmas vizsgálatokat? és ha mondjuk bélcsvarodásom van azt hogy szüntetik meg? mindenképpen műtét vagy van más megoldás is? lécci irjatok kétségbe vagyok esve!!!
2011. okt. 12. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet felfáztál. Nekem 2 hete fáj a fejem, a hasam görcsöl néha, erős görcseim is voltak pár napig, aztán elmúltak. Elmentem háziorvoshoz, elküldött vérvételre, várom az eredményt. Ilyen tünetekkel tényleg nem szabad viccelni. Takarózz be, igyál meleg teát, és másnap irány a doki!
2011. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez már nem játék, menj orvoshoz!!!!
2011. okt. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valóban lehet akár bélcsavarodás is, menj orvoshoz, vagy akár hivhatod a mentőket is...

Nekem volt pár évvel ezelött, a mentők bevittek kórházba, röntgen, valóban bélelzáródás, mindjárt műtét - mondták, de a sebész még adot két injekciót elötte és láss csodát kb 1 óra múlva valami megmozdult, és két nap után haza is mehettem...

Azóta sem tudom mitől volt ez, a dokik sem tudták megmondani, de a röntgen mutatta az elzáródást.

Nagyon fájt, kivert a viz és már lábra sem tudtam állni... de azóta sem jött elő...

2011. okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!