Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lettem ennyire pattanásos?

Miért lettem ennyire pattanásos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több, mint egy éve szedek fogamzásgátlót (Az orvosommal folyamatosan konzultálok, szóval nem ez a lényeg). Az utóbbi 1-2 hónapban egyre több lett a pattanásom, pedig mikor elkezdtem szedni, eltűnt az összes, és csak a menstruáció előtti maximum egy hétben jelent meg néhány.

Ez jelentheti azt, hogy valami gond van a gyógyszerrel? Jövőhétre kaptam csak időpontot, de érdekelne, hogy mások hogy voltak ezzel.

Volt olyan, akinek nem is tűntek el egyáltalán, vagy ugyanígy előjöttek néha-néha?


Előre is köszönöm a válaszokat!

17/L


2011. okt. 13. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerősöm akinek nagyon szép arcbőre volt, és pattanásos lett a fogamzásgátlótól, de az az elején volt, mikor elkezdte szedni. Lehet a gyógyszer miatt is, de lehet a hormonjaidat sem ártana ellenőriztetni(nem csak nemi hormonok)
2011. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bánomisén ***** válasza:

Lehet, hogy gyógyszert kellene váltanod, fogamzásgátló okozhat pattanásokat.


Az étrendeden nem változtattál mostanában? Nem eszel több csokit, chips-et, ilyesmiket?

2011. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30/ 9154 081, +36 (1) 2700-343
2011. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!


Most, hogy mondod, kaptam egy szekrénnyi csokit, meg több üveg Nutellát. :D Bizonyára akkor ez a hibás, erre nem is gondoltam! Amúgy azért nem tűnt fel, mert apukámtól örököltem a testalkatomat, azaz annyit eszek, és olyat, ami csak jól esik, nem fogok hízni tőle.


Ez lesz a ludas! :D

Az utolsó hozzászóló meg tudja nekem mondani, hogy ezek a telefonszámok mit takarnak?

Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 13. 19:17
 5/5 bánomisén ***** válasza:
Akkor itt a bűnös! :-D Én is mindig a Nutellától, csokitól rügyezek ki, de nem tudom megállni... Olyan alkat vagyok, mint te, éjjel kettőkor is csokizhatok, vagy megehetek egy fél oldal szalonnát másfél kiló kenyérrel, nem látszik meg rajtam :-D
2011. okt. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!