Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hónapja hirtelen pattanáso...

Egy hónapja hirtelen pattanásos lettem! Milyen ötleteitek vannak?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja pattanásos lettem, 21 leszek idén, soha nem volt gondom a pattanásokkal. De szó szerint, ha már 5 volt rajtam egyszerre,akkor már menstruáltam, és eleve volt 1-2. Mindenki dicsérte a bőrömet, hogy csak tisztán tartom, és ilyen szép.

Aznap, amikor kijött cukorgyantát csináltam, tettem bele illóolajat is, és sajnos megkóstoltam. Pár óra múlva kijött. De nem tettem bele sokat, meg csak éppen belenyaltam. Meg ennek már 4 hete, szedek Ca tablettát. Bármit kenek rá, jönnek. 12-15 is van az arcomon.

Milyen ötleteitek vannak? Sima szappannal mossam inkább, és ne tegyek rá pattanás elleni szereket? Vagy E vitamin kapszulát nyomjak szét? Béta karotin? Vagy van valami jó, ami Nektek bevált?

Köszönöm a segítséget előre is!


2011. márc. 26. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az olajtól kijöhetett,de kicsit pontosabb leírás kellene,hogy konkrétan milyen a pattanás.Apróbbak vagy nagy méretűek.Addíg nem sokat lehet mondani.
2011. márc. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, csak 4 hét, az sok.

Mind a két féle van. A kicsik csoportosan vannak, a nagyok vagy magukban állnak, vagy a kicsik között vannak.

Köszi a választ!

2011. márc. 27. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küldj egy képet róluk,nem kell egész arcról!Akkor jobban tudok segíteni.
2011. márc. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt inkább nem, ha nem baj. Eldöntöttem, hogy elmegyek bőrgyógyászhoz, hátha tud segíteni. Hétfőn megyek.

Köszi szépen, hogy segíteni próbáltál! :)

2011. márc. 28. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!