Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kérdések a menstruációról! (? )

Kérdések a menstruációról! (? )

Figyelt kérdés
Ma van a 11. napja annak, hogy megjött ( egy héttel hamarabb...) Néha legyengül, néha megerősödik. Lassan elfogynak a betéteim, pedig a hónapban vettem 2 csomaggal... Gondolkozom rajta, hogy teszek be tampont (eddig nem igazán használtam) De nekem sok alvadt vér is jön ki. Azt a tampon hogyan szívja be? Félek, hogy kapok tőle valami fertőzést... Mi lesz, ha nem múlik a menzeszem pár napon belül? Félek.... Köszi a válaszokat.
2011. okt. 13. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz és kérdezd meg. Ha még mindig megvan, amikor elmész hozzá, akkor nem fog megvizsgálni, ettől nem kell félned. (Legalábbis a barátnőmet nem vizsgálta meg, csak beszélgettek.) Én ennyit tudok segíteni.. Velem ilyen nem történt.
2011. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm :) remélem kapok még választ és kívánom, hogy ne is történjen ilyen veled :D
2011. okt. 13. 19:52
 3/10 Sera válasza:
Jó lenne, ha elmennél dokihoz.Én már 7 napnál is parázok,hogy ez miért van.Nekem 3-5 napos szokott lenni.
2011. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első, hogy vegyél még betétet, a második hogy menj el dokihoz,mert a 11 nap, már sehogy se normális.A tampontól sem kapsz el fertőzést, ha a megfelelő időközönként cseréled.
2011. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem volt már hogy pontosan 2 hétig (!!!!!) tartott, nagyon erös szokott lenni mindig, fél oránként kell betétet cserélnem. ( 9. Es vagyok...:S) de mostmár csak 6-7 napig tart...
2011. okt. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! És ezt suliban hogy oldod meg? :O
2011. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj dokihoz.
2011. okt. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sztem a tampon elég biztonságos,először minit tegyél föl higy szokjad;)
2011. okt. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

10-13 20:20

hát imádkozok hogy kibirjam ülve azt a 45 percet, és ne kelljen kimenni a táblához xdd mikor felkelek a székröl mindig félek hogy nem-e áztam át mert az a széken is meglátszana:SSS de az orvos irt fel nekem rutascorbint, majd most fogom kiváltani, remélem segít...

2011. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem tampont csak a riherongyok használnak!
2011. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!