Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lefekvés előtti/utáni pisilési...

Lefekvés előtti/utáni pisilési roham, normális?

Figyelt kérdés

Mielőtt lefekszem mindig elmegyek wc-re, mert borzasztóan utálom azt, ha a már meleg ágyból kell kikelni és elvánszorogni még a mosdóba. Sajnos azt tapasztalom, hogy hiába intézem el, többször is fel kell kelnem és mindig tudok pisilni, akkor is, ha 5 perce voltam, és nem egy-két cseppet, hanem rendesen. Nem fáj semmi, nem csíp, nem véres, gennyes stb. Folyadékbevitel lefekvés előtti órákban minimális.

Nőgyógyásznál tegnap voltam, nem talált semmi rendelleneset. Vér, vizeletminta eredményét ma kapom meg. Jár/járt valaki hasonló cipőben? Amennyiben nem szervi baj, elképzelhető, hogy pszichés okokra vezethető vissza?


2011. okt. 14. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én gyerekkorom óta így vagyok ezzel, nálam normális.
2011. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen pszichés, egyszerűen kialakítottál egy ilyen rutint a szervezetedben, és most már pavlovi reflexként jelez a hólyagod abban a pillanatban, hogy lefekszel. Nekem ugyanez volt. Úgy győztem le, hogy lefekvés előtt elmentem vécére, utána már hiába éreztem úgy, hogy kell, nem foglalkoztam vele, nem mentem ki többet. Pár nap alatt teljesen elmúlt, többet nem jelentkezett lefekvés után az inger.
2011. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Monjuk egész nap és este is rengeteget iszom.

1.

2011. okt. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hm, 2., ez érdekes, lehet, hogy én is kipróbálom.

1. megint

2011. okt. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Megpróbálok majd erőt venni magamon és figyelmen kívül hagyni azt a mindannyiunk által annyira jól ismert "pisilni kell" érzést.

2011. okt. 14. 11:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet, hogy pszichés oka van, de ha megkapod a vizsgálat eredményét, akkor biztos többet tudsz.
2011. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is igy vagyok,és biztos vagyok benne,hogy pszichés,de nem tudok leallni,mert tudom,hogy akkor éjjel fog rámjönni,és rosszul alszom majd.Főleg akkor gyakori ez nálam,ha másnap korán kell kelnem,és amikor szexualis együttlétre készülök tudatosan(pl valami különlegessel)...
2012. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!