Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ha vendégségben...

Lányok! Ha vendégségben vagytok és betétet kell cserélnetek hova rakjátok az elhasználódott betétet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint, szépen becsomagolom és miután végeztem kidobom a szemetesbe. Máshova nem lehet rakni. Én mindig így csináltam.
2009. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En is a szemetesbe teszem.
2009. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En volt mikor vendegsegbe voltam es nem volt szemetes se... igy en is visszacsomagoltam az elhasznalt Ob t egy kis wc papirba es betettem a taskamba aztan meg mikor eljottem onnan bele dobtam kinnt a szemeteskukaba...

Amugy en masnal mindig szegyellem a szemetesbe dobni :(

Ez is csak egyszer tortent meg velem.. altalaba ha stoppon vagyok nem megyek ki tovabb mint 3 ora ha valakihez megyek...es addig kibirja :)

pusziii`

2009. máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Becsomagolva a szemetesbe, ha nem találok szemetest, akkor meg halkan megkérdezem a háziak egyik nőtagját, hová tehetem.
2009. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem használok betétet, hanem tampont, de wc papírba csomagolva a kukába teszem azt is. alap
2009. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

őőőő ..én kihajítom az ablakon :D:D


na de a viccet félretéve én a kukába becsomagolva de újságpapirba és ugy :D

2009. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én magába lehuzom a WC-n..

juuj a multkor vendégségbe voltunk, és lehuztam a wc-n, és nem ment le.. apuka bement a wc-be és nyakoncsapta a kissrácot, mertt azt hitte ődobta bele mert ott volt az OB-s doboz xd

2009. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!