Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeptben nem jött meg a...

Szeptben nem jött meg a menstruációm, és úgy érzem, hogy most sem fog, fogyás miatt lehet?

Figyelt kérdés
Elég sokat fogytam az utóbbi hónapokban, kb. egy hónapja kezd vissza állni a testsúlyom. Lehet, hogy a fogyás miatt marad ki? Ha igen, akkor mikorra várható, hogy újra vissza áll a normális helyzet? Egyébként azóta sűrűbben olvasgatom ezt a kategóriát, és nagyon sok ilyen kérdéssel találkozok. Régebben is ennyire sok hasonló kérdés volt, csak nem tűnt fel, vagy mostanában valahogy megszaporodott ez a probléma?
2011. okt. 15. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen fogytál sokat, tényleg lehetséges, hogy nem jön meg a menstruációd. Akkor egészséges a fogyás, ha nem több, mint heti 1-1,5 kiló.
2011. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pár hónap alatt fogytam le, de nagyon brutálisan. Emésztési problémák miatt. Azt sikerült helyre hoznom, így már szedem is vissza a kilókat.

Nőgyógyászatilag semmi tünetem nincs. Múlt hónapban meg is voltak a tünetek, amik jelezni szokták a menstruáció közeledését, most ezek sem igen jelentkeznek. Vagy legalábbis nagyon enyhén.

Tesztet csináltam előző hónapban miután nem jött meg rá kb. egy héttel, és néhány nappal ezelőtt is. Negatív.

Vissza áll magától, vagy dokihoz el kell menni minden féle képpen?

Ja, 36 éves vagyok, és mindig pontosan megjött, soha semmi nőgyógyászati problémám nem volt.

2011. okt. 15. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:
És meg van már az emésztési problémák oka, mert hormonális zavarok okozhatnak fogyást, és menstruációs zavarokat?
2011. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nah, szuper! Megjött tegnap. Akkor amikor kellett, és úgy ahogy szokott. Nagy megkönnyebbülés, hogy nem maradt ki ebben a hónapban is, így nem kell dokihoz mennem.:)
2011. okt. 17. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!